içinde

??

Sergen hoca Adem Ljajic’in idmanda sıkı çalışmasından ve gösterdiği performanstan memnunmuş. Yüksek bir bonservis bedeli gelmediği sürece takımda kalmasını istediğini yönetime iletmiş. Hocanın Ljajic ile bire bir görüşmesi ve ona tekrardan güvendiğini söylemesi bekleniyormuş..??

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Adam olacağını zannetmiyorum. Performans gösterme ihtimali çok düşük bence. Buna güvenerek 10 numara transferi yapmamazlık olmaz. Eski manita olayları ile çok gergi taraftarı. Ki ben manita acısının da gerçekci olduğu düşünmüyorum. Psikofarmakolojik pek çok ilaç var. Modern tıpta unutulmayacak acı yok artık. Yani açıkçası Beşiktaş topçusu olmayı istemedi, Beşiktaşı beğenmedi, oynamayı reddetti. Bu saatten sonra yapılacak en güzel şey arkadaşı en az zararla uğurlayıp yerine iş görebilecek bir adam almalıyız kanaatindeyim. Layiç ve Beşiktaş evliliği fiilen sona erdi artık ne yazık ki. Kendini kanıtlaması için Atiba profesyonelliği ile oynamalı, talisca skorerliği ile etki etmeli. Hakkımız da hayırlısı olsun.

  • bende ne yazikki harfi harfine katiliyorum bu aci gercege…
   arti olarak o performansi gosterse bile bunun devamli olacagindanda hic umidim olmayacak…
   bu saatten sonra camia ile butunlesip sampiyonluk havasina girip elinden geleni yapmaz kendisi…
   onu oynatabilecek tek seyin performansina bagli olarak buyuk bir klube transferi yada arap yarimadasindan yillik 8-10 milyon euro civari yagli balli bir kontrat vaadi olacaktir boyle vaatle oynayan bir adamda sert gecen kritik maclarda kendisini hic riske sokmaz…