içinde

? = ?

Caner’in şu an eleştirildiği ortamda ona sallamak dünyanın en kolay işi. Önemli olan bu tespitin önceden yapılabilmesiydi. Ben Caner’i Beşiktaş’ta oynarken de eleştiriyordum. Bugün söylenen şeyleri söylüyordum naçizane. Herkes 11 tane asisti var saçmalama vs diyordu, bizdeyken 11 tane asisti vardı ama bireysel hatasından yedirdiği gol sayısı kaç taneydi? Bunu kimse bilmez işte. (13) Bugün 11 başladı bireysel hatasından 2 gol yedik, ofsaytı bozuyor 3. Gol de bir de yan hakeme sallıyor. Hollanda maçında sonradan oyuna girdi ozaman da 2 gol yedik. Bunlar tesadüf mü? Caner Erkin, Beşiktaş’ta 2 sene şampiyonluk yaşadı ozaman bile Milli Takıma çağrılmadı? Şimdi niye çağırıyorlar? Hemde mevcut takımında bile 14 gün kadar kadro dışı kalmasına rağmen? Bu ülke de Galatasaray’a gitmeyi reddettiği için İbrahim Toraman, Fatih Terim tarafından yıllarca Milli Takıma çağrılmadı. Milli Takımda bari lobicilik yapmayın, ayıp.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Caner in bizdeyken boş oyuncu olduğunu zararı katkıdan daha fazla olduğunu her zaman dile getirmiş biri olarak ( istatistiksel çalışman için tebrikler bu arada) bu gecenin baş mimarı filozof beydir. Ayakta duramayan Burak ı oyunda tutarak ve orta alanı mücadelesiyle tutan Ozan ile Yusuf u oyundan alarak bir çuval inciri berbat etti. Avantaj yok oldu…bu hoca Bilic in ekmeğini yedi sonrasında tarihin en pahalı kadrosuyla 2 şampiyonluk hediye etti gitti.

    • teşekkürler abi. Kenan,Ozan,Yusuf,Hakan bu adamların hepsi aynı anda oyundan çıkamaz.. çıkmamalı. Enes Ünal diye bir adam var, her zaman milli Takıma çağırılıyor onca sene Avrupa’da oynadı gram geliştirmemiş kendini ee neden alıyorsun halen? Bugün oyuna sonradan girdi gene ve 2 tane yapmış olduğu rakibe hediye etmiş olduğu faul var ben cıldırdım tv den amatörlükten baska bir şey değil.. yemin ediyorum, Mustafa pektemek ve umut nayir daha fazla katkı verir Enes’ten.