içinde

10’a güveniyorum.

İster adamcılık ister duygusallık nasıl düşünürseniz düşünün ama bu adam bizi tekrar ayağa kaldıracak. Buna sonuna kadar inanıyorum. İnanmadığım hiçbir şeyi de söylemem. Yeniden ayağa kalkıp, Şampiyonluğun en güçlü adayı olacağız. Zaman inşallah bu düşüncemi haklı çıkaracak. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Özellikle Vida ve Welinton’un haftalardır süren ciddi performans düşüklüğüne rağmen ilk 11’de oynamaya devam etmeleri seni rahatsız etmiyor mu?Bunu hocayla ilişkilendirdiğinde o güven neden sarsılmyor açıkçası çok merak ediyorum.Sergene olan sevgine saygı duyuyorum ama Kulübümüz; canımız ciğerimiz gözümüzün önünde eriyip gidiyor küçülüyor yazık olmuyor mu? Beşiktaş’ımıza?

  2. Hocamızın kredisi öyle hemen bitmez tarihin en kötü kadrosu ile şamp oldu en zor şamplugumuzu onunla gördük. Yeter ki kendine gelsin oyuncu kalitesi elimizde mevcut yeterki adalettli kadrolar isimlere bakmadan gerçekten formda olan kişileri oynatsın.. gerekiyorsa kadro dışılar olsun.. hoca öyle hemen gidemez

  3. Insallah senin dedigin gibi olur mehmetcan.senin dedigin gibi olmasini hepimiz cani gönülden istiyoruz.ama cok zor.bizim en büyük problemimizin vida,velington oldugunu ve ortasahada mücadeleci oyunun her iki yönünüde oynayabilecek bir adamin daha olmasi gerektigini tesbit edebilmis deyil.

Bir cevap yazın