içinde

5 maçlık güzel bir fikstür var. Değerlendirmek bizim elimizde✅

5 maçın 3’ü içeride. 5 maçta 4 galibiyet hayal değil. “Ama doğru kadro ile sahaya çıktığımız taktir de.” 

…………..………Ersin………………………

Rosier-Vida-Montero-Umut

………………….Josef………………………

Ghezzal-Pjanic-Can-Larin

………………..Batshuayi………………….

Hocanın Giresunspor maçından itibaren yukarıdaki isimler dışında inat ettiği Kenan,Welinton ve bol alternatifi olmasına rağmen Atiba tercihi artık mümkün değil. Eğer bu 3 isimden biri sahada olursa hoca kendi sonunu çok hızlı bir şekilde hazırlamış olur. Giresunspor,Kayserispor,Göztepe maçlarında +9 yapmak hayal değil. Evinde kazanacaksın artık başka çaren yok! Arka arkaya şu 5 maçlık periyotta seri yapıp Fenerbahçe’ye yenilmezsek yeniden Şampiyonluğun en ciddi adayı konumuna geleceğiz. Hocanın kredisinin 7-8 maç olduğunu asla kabul etmiyorum ve arkasında durulması gerektiğini düşünüyorum. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Ve dikkat, kalan 5 maç da İstanbul’da . Yani yol yorgunluğu, iklim farkı vs. de yok. Bu 5 maç takımın ve Sergen Yalçın’ın kaderini belirler. Bu kadar tolerans rahmetli Seba’ya bile gösterilmedi. Bence özgüven sorunu bariz. Kendisi dahi başarabileceğine inanmıyor ki oyuncular da inansın 🤷🏼‍♂️.

    • Mehmetcan bu saatten sonra kenanı welintonu salihi oynatmasın.. can serdar rıdvan gibi adamlara şans versin baska taktikler denesin arkasinda sonuna kadar duralim.. alexin forvette de oynayabileceginin farkinda olsun arkasinda sonuna kadar dururuz ama o kendi bile bile lades diyor

Bir cevap yazın