içinde

Aboubakar!

Ali abinin istihbaratına saygım sonsuz. 

benim duyduğum rakamlar aboubakar 3 istiyor. Beşiktaş 2.2 veriyor. 

Aboubakar çok detaylı bir sağlık kontrolüne girecek. Raporları temiz çıkarsa, Beşiktaş teklifini 2,5 a kadar çıkarmayı düşünüyor. Orta yolun bulunması bekleniyor. 

Benim duyduğum kalmasının daha ağır bastığı. Aboubakar hakkında da fazla bir şey söylemek istemiyorum bundan yaklaşık 1 ay önce sözleşme uzatacağımızı ve orta yolun bulunduğunu ben söylemiştim zaten ama yine de detaylı bir sağlık testine girecek kendisi. Hayırlısı. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Sorun şurada; futbol camiasında enteresan birşey var. Forvet sezonu 5 golle bitirmiş 20 maça çıkmış. Kapıyı 3 milyon Avrodan açıyor. Yönetimin bekleme sebebi detaylı test. Orada ak koyun kara koyun belli olacaktır. Eğer o ödem bu sefer çıkmazsa o zaman oturup detaylı konuşurlar diye düşünüyorum. 7 hafta geçmeyen ödem bu hafta geçerse orada zaten bir sorun olduğu ortaya çıkacaktır ve sebep sorulacaktır. Sergen hocanın isteğinin Aboubakarın birinci forvet olmadığı bir takım. Aboubakar kalsa bile kanat forvet oynayabilecek bir yapıda. Cenkin olduğu dönemden biliyoruz. Bu sebeple hoca bir forvet istiyor. Benteke haberlerinden bahsettim ilk başta. Gelir gider dengesini bozmadan transfer yapmak istiyoruz. Bu sebeple eldeki kuş daldakinden iyidir mantığı var. Şahsi fikrimi daha önce söyledim. Niyet iyi değildi. 2 haftalık rahatsızlık 7 hafta sürdü. Eğer böyle bir sakatlık seyri varsa her sezon sözleşme yapılmasından yanayım ben.

      10
  1. Ayrıca bu kronik sakat herife 2,5 vermeyi kabul eden yönetim diğer ADAM gibi mücadele etmiş ve emek verecek karakterli oyunculara haksızlık etmiş olur. Takımda ayrımcılık başlar doğal olarak. Kimse bunu göremiyor mu? Ghezzal ve Rosier nin bonservislerine harcansın…Adam sakat arkadaş ne bitmez doktor raporlarıymış yok mr mış…Portekiz futbol manyağı Porto taraftarı arkadaşlar kaç kez dediler bana…yazık başka söze gerek yok.

    6
    2