içinde

Ahmet Nur Çebi için;

Ben bu süreçte kendisine hiçbir zaman istifa etmeli diyenlerden olmadım. Kendisinin dün yapmış olduğum videoda yaşanılan şampiyonlukta çok büyük bir payı olduğunu ve birçok olumlu yönlerini Beşiktaş’a kattıklarını saydım.

Benim, Başkanı bu süreçte hatalı bulduğum şeyler “iletişimsizlik” o bir lider ve kulüpteki çalışanların ağabeysi olduğu için iletişim konusundaki köprüyü iyi yönetmesi gerekirdi. Başkanın bu süreç içerisinde başka işleri de olabilir ona da saygı duyuyorum ama 35 gün sonunda Beşiktaş hala teknik direktörsüzse en büyük işiniz bu konuyu çözmek olmalıdır. 

Dün anlaşma açıklandıktan sonra muhabir Başkan’a diyor ki; Başkanım 10’un evi burası demiştiniz, Başkan; “Ben öyle bir şey söylemedim” diyor. Ne değişti ki Başkanım? Nasıl söylemediniz? Bakın hala daha iletişimsizlik hat safhada. Beşiktaş taraftarının bu olay ile alakalı bir açıklamaya ihtiyacı var. Alınacak kötü sonuçlar illa ki olacak ve bu kötü sonuçlardan sonra Mustafa Cengiz-Fatih Terim olayına dönerse bu iş her şey zehir zıkkım olur. Umarım aradaki buzlar başarı geldikçe erir. 

Benim şahsi düşüncem Başkan camianın önde gelen insanların ve bazı taraftarların kendisine “istifa diyip, küfür etmelerine,” kırılmış. Beşiktaş makamındaki kimseye küfür edilmemeli. Eleştiri olabilir ama küfür olmamalı. 

Başkan konusunda bana bir ton yazıp çiziyorlar. Başkan konusunda bana yazıp çizenler duyar kasmaya çalışmamalı. Başkan’a en çok sahip çıkan ve onun arkasında en çok duran 100 kişiden 1’iyim ben. Ben Ahmet Nur Çebi’yi seviyorum ama bu süreç yanlış yürütüldü, Ocak ayından beri; Mücevherimiz, evladımız, efsanemiz, Şampiyon olamasak da devam edeceğiz, uzun yıllar birlikte çalışmak istiyoruz derseniz eğer, 35 gün boyunca hiçbir gelişme olmadığı için 2 kupa almış camiayı bu kadar terlettiğiniz için haliyle de eleştirilirsiniz. Pazartesi sahaya ineceğiz. Yazık değil mi, kaybedilen süreye? 

Başkan’ı çok seviyorum ama etrafında sırtlan çok, keşke onlardan kurtulabilse. İnşallah, Başkanın fotoğraf karesinde içten gülümsediği ve ikisinin gelecek başarılarla beraber taraftarımızı el ele selamladığını görürüz. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Başkan sene sonunda seçime gider yanındakileri temizlerse sorun çözülür böyle yönetim olmaz çünkü… (futbolla alakalı) emre kocadağ ve başkan sadece cözüm üretiyor diğerleri sürekli sorun cıkarıyor başkan ya seneye başkan olarak kalacak yönetimi değiştirecek yada emre beye sene sonunda devredecek… ama adnan bey mesut bey ve erdal bey ile olmaz bu işler..

    5
    1