içinde

Algıya devam ediyorlar

Klasik olacak belki ama cidden bizim bizden başka dostumuz yok hakikaten. Nsakala’dır, Mensah’tır, o bu şu cidden umurumda değil. Bu fotoğraf Türk futbolunun ne mal olduğunun göstergesidir. Aynı hareketi Fatih Terim yıllardan beri yapıyor, Denizli maçında Emre’nin hakeme bu hareketi 4-5 defa yaptığını yemin ederim. GS ve FB nin paralı kalemleri Sergen Yalçın’ın üzerine oynamaya devam ediyor. Bu saatten sonra kim oynarsa oynasın ilk 11’de ama yeter ki seriye devam edelim. Türk futboluna seyir zevki, resital, kalite sunuyoruz ama bunu aşağıya çekmek için ellerinden geleni yapıyorlar. İşte Türk futbolu bu yüzden gelişmiyor, iyi olanın önünün kesilmesi için elinden geleni yapıyorlar. Beşiktaş’ın transfer döneminde şu kadroya harcadığı para 1,5 milyon Euro ya vardır ya yoktur, kuyruk acıları bundan renklilerin. Yediremiyorlar…. daha çok kardeş yapacağız sizleri, bekleyin. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Boşuna demiyoruz kardeşim bizim bizden başka dostumuz yok.Yönetime neden kızdığımı daha iyi anla.Susarak bu ülkede bişey halledemezsin.Gerekirse foto foto gösterecek yönetim slayt eşliğinde.Bu arada Cenk 11 oynamalı dedim Ozi dedim ikiside beni yanıltmadı.Mehmetcanım geçen gün senle konuşmuştuk.Cenkin ölüsü yeter ceza sahasında olsun yeterki demek istediğimi anladın değil mi.Aynı şekilde Ozi içinde gçerli hatta Töreyide Sergen hoca işin içine dahil ederse sonuca daha çabuk gideriz.Son olarak bilmem gördünmü Bek olarak Rosier sınırda olurda kart görürse Necip değil Dorukhan olmalı.Kasımpaşa maçı bekler necip ve nskala ikisininde topla çıkışları iyi değil hoca bu ayrıntılara dikkat etmek zorunda Rıdvanı neden hepimiz beğeniyoruz.Çocuğun ayağında iken arkadan rahat çıkıyoruz aynı şkilde Rosier zaten öyle hoca bunları etüt etmek zorunda.Bu dediklerim takım için önemli püf noktaları oyunu ileriye rahat çıkarma sonuçlandırma açısından tabiki.

  2. Abi bende Cenk’in oynamasını isterdim, istiyorum da Aboubakar’ın yokluğunda. Ama sergen Yalçın’ın oynatmayacağını düşündüğümü söyledim. İyi ki de oynattı meyvesini aldı. Çok mu iyi oynadı? Hayır. Ama kilidi açıp üzerine düşeni yaptı. Oğuzhan genel anlamda iyiydi, ama biraz fizik gücü olarak eksik bu belli. Ghezzal bu takımın her şeyi, Nsakala belki BJK tarihinin en iyi futbolunu oynadı. Tam anlamıyla bizim içim muhteşem bir akşamdı, sana inanmaktan vazgeçmemeni rica etmiştim takımın kalitesini bildiğimi ve Alanya maçında aynı şeylerin olmadığını söylemiştim 3-0 ı 3 puan ile aldık. Devamı gelecek.. kim oynarsa oynasın, hocaya saygı gösterelim birleştirici olmamız lazım hepimiz. Şampiyonluktan baska bir şey düşünmüyorum maçı kazanacaksak Necip kalede bile oynayabilir, 3 kupayı da istiyorum, istiyoruz. Açım kupalara! 🏆🏆🏆 🦅 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    • Aynen öyle kardeşim.Bende tüm camiamızda istiyor.Zaten dikkat edersen hoca benzetme yaptı ders aldıklarını söyledi.Benim için en güzel gelişme burası.Teknik ekip,oyuncular herkes farkında.Yönetimden tek beklentim ne olursa olsun sessiz kalmayarak,hakkımızı çatır çatır savunarak ve yaptırım gücümüz olmalı bu ülke fb ve gsnin lobileri varda bizim hiç mi yok yani.O yüzdden dışarıdan gelen seslere yönetim duvar gibi duracak Sergen hocam ve oyuncular kendilerine daha çok dikkat edip tam konsantrasyonla mücadele edecekler hepsi bu.Sene sonunda da o kupalar bizim müzemize inşallah gelecek.

Bir cevap yazın