içinde

Ali Koç

Tebrik ediyorum. Beşiktaş başkanı ve yöneticilerinin 2 sezondur yapmadığını, kimilerine göre yapamadığını yaptı ve Beşiktaş’ın hakkını savundu. 

Evet bu paylaşımı yaptığım için yine (-) butonuna yüklenin değerli büyüklerim ❤️:)🙏🏻

Çünkü; Sergen Yalçın suçlu, Önder Karaveli suçlu, Valerien İsmael suçlu ama Başkan ve yönetimden suçlu olan biri ya da birileri yok… 

Nasıl bir avans verdiysek ezeli rakibimiz Fenerbahçe başkanı bile “YETER” demiş olacak ki adam çıkıp 1-2 kelam da bizim için konuştu. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Kendi adıma sayın Çebi ve yönetimi haddinden fazla eleştiriliyor. geçen sezonu üç kupa ile kapattık.ardından zor olanı başardı ghezzal Rosier ile bonservisi ile aldı.yetmedi bu dar bütçe ile Alex pjanic Kenan batshuayi ile kontrat imzaladı.isteksiz Sergen hocayı ikna etti.oyuncu maaşlarını zamanında ödedi.gerektiği yerde de gerektiği kadar konuştu.bugün Ali Koç popülist yaklaşım ile yine başarısızlığını TFF ye yıktı.!!! Yönetim yüksek maaş az verim hatta sıfır verim aldığı oyunculardan bu yıl kurtuluyor.Ersin Rosier Serdar Rıdvan gedson güven vb genç oyuncuları takıma kazandırdı.mali displin içerisinde devam ediyor.şahsen ben sayın Çebi ve yönetimi destekliyorum.

  11
  2
  • Görüşüne saygı duyuyorum abi.
   3 kupayı Başkan önderliğinde aldık ama Beşiktaş’ın bu sezon son 20 yılın en kötü sezonunu geçirmesinde Başkan ve yönetimin payı yok zaten.

   Başkanın görevlerinden birisi de oyuncuların maaşlarını zaten zamanında ödemektir. Bunu yaptı diye ben minnet duymam, bu zaten dediğim gibi bir görev.

   Dar bütçe ile de bu transferler olmadı. Pjanic ve Batshuayi yıllık 4.2M €’ya para alıyorlar. Başka türlü de getiremezsin zaten bu adamları. Bu adamları alabilmesinin sebebi de 1 önceki sezon Sergen Yalçın’ın hem saha içinde hem saha dışında vermiş olduğu mücadeleden kaynaklı.

   Beşiktaş kulübünün adını Beşiktaşspor diye telafuz edip sonra da bunu dil sürtüşmesi olarak telafuz etmek… bilmiyorum pek aklı selim işler değil.

   Başkanın ve yönetimin hep olumlu taraftarlarına bakılıyor ama hiç olumsuz yönlerine bakmak etmek yok. Sergen Yalçın’ın da hep olumsuz yönlerine bakılıyor 🙂

   Lafım sana değil yanlış anlama abi. 100 madde sayacaksak olursak 80 tanesinde Sergen Yalçın’ın doğrusu 20 tanesinde yanlısı vardır.

   Ama ben Başkan ve yönetimi için bu istatistiği yapamam. Maaşları zamanında ödedi dediğimiz adamların hepsi Alanya’dan gelen 300-400B €’ya oynayan 2 tanesi alt yapıdan çıkan, forveti 1.1M € alan Ghezzal ve Rosier’in toplam maaşı 2.8M € civarlarında olan bir takım kadrosundan bahşediyoruz. E onları da ödesin o kadar bağış vs falan toplandı yani zaten ve bir sürü sayamadıgım şey 🙂

   16
   2
  • …Tff’ye yıktı. Dan sonrasını okumaya gerek duymadım. Tff bu ülkede futbolun adil ve guzel oynanmasındaki en büyük engeldir. Saydırma icraatlarını bana. Ayrıca başkana da koşulsuz destek vermeyin lütfen. Eleştirelecek tarafları da var başkanın. Özellikle haksızlıklara sessiz kalması ve trabzonspora yandaşlık yapması gibi konularda çok eleştiri var. Dikkate alınmalı. Koşulsuz destek verirseniz batarız