içinde

Atan-tutan meselesi

Futbolun artık altın kuralı gibi bu; Atanınla tutanın iyi olacak. Senin takımında atanın artık gol makinası değil, kaçırma makinası. Hadi hepsini kaçırdın anlarım da bu Rosier’in pozisyonunu hiç anlamadım. Rosier almış kanattan içe kat ediyor, davar herif defansı kenara alıp Rosier’ye pozisyon yaratmak için arka direğe hareketlenmesi lazımken ön direğe koşu atıp hem Rosier’in önünü kapattı, hemde pozisyonu hiç etti. Ben böyle avarelik, böyle avanelik görmedim. Bence sezon sonu beklenmeden devre arası sözleşmesi fesh edilip gönderilmelidir. Larin bile bu kadar sığ bir adam değil. 

Tutanına gelince… Kaleyi bulan 4 top var, 2 gol. İlk yenilen golde hadi faulde var da, Ersin kardeş sen niye çıkıyorsun ki? Neden? Niye yani? 

Fevzi vardı, abilerimiz hatırlar. İlk sezonunda genç Fevzi harikalar yaratmış, bir Galatasaray maçıyla başlayan düşüşü durduramamış hatta kariyerinin sonunu getirmişti. Ersin de bunu görüyorum. Maça konsantrasyon sıfır. Yani atanın da sıfır, tutanın da. 

Elde ne kalıyor geriye? Josefin hırsı. Monteroya kızmakta üzerine yürümekte o kadar haklı ki. Boldrin itmiş seni at kendini yerden yere. Verdir ikinci kırmızıyı. Şuursuzca bir hareket başka birşey değil. Bu sezonu buralarda noktalarız. Şampiyon olacağız diyen yöneticiler de kaçıncı uykularında ve hangi rüyadalarsa UYANSINLAR ARTIK. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin