içinde

Atınç Nukan.. 🐪 de boy var ama…,

İnanılmaz kötü stoper.. biz bu adamı 4 milyon Euro’ya nasıl Leipzig gibi bir kulübe kiraladık bilmiyorum. Müthiş bir transfer başarısı cidden. İlk yarı da Samuel Osai denen oyuncuya ceza sahası içinde bir tekmesi var hepiniz görmüşsünüzdür zaten… onun öncesinde pozisyon faul olmasa hakem penaltıyı verirdi. Gelelim Fenerbahçe’ye… şampiyonluğu bırakın ilk 3’e bile giremeyecekler bana göre. Hep söyledim bunu.. çekirge sıçradı, sıçardı, Göztepe’ye tosladı. Yorumcular FB çok kötü top oynadı diyor bu maç için, onlar hep böyle oynuyordu zaten😂 Erol bulut; Thiam ı çıkarıp, Gökhan’ı alıyor futbol aklı bu kadar işte 88 de Cisse’yi falan alıyor.. Fenerbahçe derbisini iple cekiyorum tokatlaya tokatlaya bir hal olduk bunları ama doyamıyorum cidden.. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Ben o pozisyonu dikkatlice tekrarından izledim. Atınç rakinbine dokunmuyor, sadece topa müdahale ediyor. Penaltı ile ilgisi yok. Zaten öyle bir durum olsa Göçek kaçırmazdı, merak etme. Maç boyunca Göztepeliler dokunmadığı halde kaç pozisyonda Fener lehine serbest vuruş verdi, ben saymayı bıraktım.

    • Esas o ibnleri altımıza almamız lazım Fatih Terimin o surat ifadesini görmek istiyorum.Burağa gülmüştü malum Bülent yıldırımın yönettiği maçta Şenol hoca kulüpten kafaca gitmiş maçta yenildiğimz maçta hiç aklımdan çıkmıyo ama bu sefer oradan biz alnımızın akıyla çıkıp şampiyon olacağız inşallah.

        • Canımı sıkan sert maçlarımız var hemen hemen tüm oyuncuların hocamızın max seviyelerde olması lazım.Her dk her an kafa çok önemli artık.Gs derbisine kadar kafa kafaya gitmek şart.Orda bu sefer maçı alırız en kötü berabere kalırız.Şenol hoca o gün zaten maç başlamadan gardı düşmüştü.Malum fener maçı sebeplerinden ötürü aha dedim maçı alamayacağız.Maçta 2-0 oldu hep de kopya golle yenilmiştik.Hoca Kagawayı maç gitmiş öyle almıştı iş işten geçtikten sonra.Sergen hocaya o yüzden çok güveniyorum.

Bir cevap yazın