içinde

Ayağa kalkacağız…

Bu gece için fazla konuşmak istemiyorum ama hocanın 3 defansif orta saha ile sahaya çıktığı zaman puan ya da puanlarla ayrılacağına dair olan inancını biri ya da birilerinin kırması lazım. 

Hocayı elbette eleştireceğiz, yanlışlarını söyleyeceğiz ama 5 ay önce 2 kupa kaldırmış adamı istifaya davet edebilmek için bu geceki mağlubiyetten zevk alanların “ağır hakaretlerde” bulunanların yaptığı vicdansızlıktır.

Can, mutlaka bu takıma monte edilmeli. Bu haliyle de Salih,Atiba ve Mehmet Topal’dan kat ve kat daha iyi. 

Galatasaray ile aynı puandayız, Fenerbahçe’den 1 puan öndeyiz. Cumartesi günü bizim için kırılma anı, kazanıp sahaya bir karakter koymamız gerekiyor. Bu kötü günleri geride bırakacağız, şu an asıl destek olup yapıcı eleştirilerde bulunabilmek çok önemli. An itibariyle Trabzonspor maçına odaklanmaya başlamalıyız. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Cok güzel yazmissin mehmetcan kardesim,ama gercekleride görmek lazim.sergen hoca yetistirici,istikrar saglanabilecek bir yapiya sahip deyil.farzedelim bu sene sampiyon olamadik(her sene olacak deyiliz)sergenle devam edelim bir sistem takimi olalim desek dahi yapamayiz cünkü sergen hoca durmaz gider.daha yeni yaptigimiz uzatma teklifini redetti.o zaman bu senemizde heba olur.