içinde

Başkan

Denk geldi başkan adaylarının ikisini de dün gece seyretme imkanın oldu.

Öncelikle şunu söyleyeyim izledikten sonra da, gönlüm Adalı mantığım Arat diyor.

Adalı bana biraz mazlum geliyor.Daha eski ,klasik yönetici tipi.Daha içten ve samimi olduğunu düşünüyorum.Ama tutuk bir hali var.Bu haliyle nasıl meram anlatır ,nasıl söz geçirir bilemiyorum.Şenol Güneş 500 kelime yapar ,anca bir cümlelik mana çıkardı ya onun değişik versiyonu.Gerçeğe daha sadık kalmaya çalıştığını görüyorum.Ama iyi niyet bir yere kadar.Eski model yönetici gibi .Hakimiyet kurması zor geliyor bana.

Sayın Arat daha bir yönetici gibi hakim tavırları var..Yaparız ,hallederiz edası var.

Beşiktaş yönetimine talip bir adamın ,borcu 4,5 senede kapatırım sözünü bence söylememesi gerekirdi.yanlış hesaplamadıysam 240 – 250 milyon yuro borcumuz var.Saat farkı gözetmeksizin dünyanın her tarafına ulaşırım diyor.Adalının gerçeğe daha sadık bir hali var dememin sebebi bu haller.john Wayne edası ile hallederiz yaparız bana yapmacık  geliyor.

Ama alt yapının başına getirdiği Samet hoca ve Feyyaz hoca hamleleri çok kuvvetli ve iyi hamleler.Sosyal ilişkilerinin kuvvetli ve daha çağ adamı olduğu belli.Ama bu çağın adamının herşeyi iyidir manasında demiyorum bunu.

Birde sosyal medyadaki iğrenç manipülasyon yüzünden biraz önyargılı yaklaşıyor olabilirim.Sosyal medyanın sihrini yakalamış ,oradan yürüyor gibi geliyor bana.Destekçilerine bakın,tek Beşiktaşlı onlar,gerisi matruşka ,hain ve akılsız kesim.Öyle üst perde yaklaşıyorlar ki,sakın Adalı falan demeyin aptal olursunuz salaklık yaparsınız gibi haller var.Bir yerlerden işaret geldiği bariz belli Çebinin son dönemleri için.Bunu en kötü başkanlardan biri olmasına rağmen söylüyorum.Beşiktaşı ele geçiren zorbalık kültürü ve ergen kafası derken bunu kastediyorum.Kim seçilirse seçilsin benim başkanım olacaktır.

Hangisi kazanırsa kazansın Beşiktaşımıza hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Kimsenin ne dürüstlüğünü ne beşiktaşlılığını sorgulayamayacağımıza yani bu ölçütlerde adaylar ayrıştıralamayacağına göre vaatlerine, tavırlarına, ekiplerine, sunumlarına falan bakacağız tabii. Hal böyle olunca Hasan Arat Serdal Adalıyı 100 kez cebinden çıkartır. Seçimi taraftar yapsa inanıyorum ki açık ara kazanır. Ama kongre oralar karışık. Adamcılık, siyaset, daha bilinmez neler. Orada Adalı kazanırsa şaşırmam. Ama üzülürüm.