içinde

Beşiktaş’ın Ajax maçı 11’i✅

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. mehmetcan kardesim burda yanlis 1 kaleci rotasyonu ya ersin ya mert oynasin 2 m topal tecrübe iyi evet ama ajaxin 22 23 lük ayi gibi güclü tazi gibi hizli oyuncularina karsi dayanamaz orda can oynamasi lazim nerdeyse ayni jenerasyon ve ayni oyun akli ile yetismis 3 umut bizim sol kanat 6 şeritli otobana dönüsecek umut iyi niyetli olabilir ama ridvan kadar ne hizli ne de kivrak o konuda nskala bile umuttan iki gömlek üstün onunda sakarligi var o ayri

  • Abi Rıdvan’ın arka adalesinde sertleşme oldu yarıda bıraktı idmanı. Yoksa kendisi 11’de başlayacaktı.

   Josef cezalı olmasa Alex’in yerine de Can 11’de başlayacakmış. Ama Josef stoperlere destek olduğu için Topal’a o görev verilmiş. Can-Pjanic-Alex orta sahası çok hücumsal olurdu. Ama ben Topal’dan ziyade senin dediğin gibi Necip’in başlamasını beklerdim o daha doğru olabilirdi.

   Yarın herhangi bir iddiamız olmadığı için Mert’de en son Altay karşılaşmasında forma giydiği için onuda hazır tutmak mabında böyle bir tercih söz konusu olmuş. Ersin her ne kadar iyi maçlar çıkarsa da sürekli mağlup olduğumuz için mental olarak yorgun. Teknik ekip Giresunspor maçına kadar en çok mental olarak dinlenmesini istiyor.

   Bu 11’in çıkması bile hocanın bazı oyuncular üzerindeki inadını kırdığını ve neşteri vurduğunu gösterir. Açıkçası kadro heyecanlandırdı. İnşallah yarın kazanırız ve moral depolarız.

Bir cevap yazın