içinde

Beşiktaş’ın, Kayserispor maçı 11’i✅💯

Not: Cenk ağrılarının geçtiğini ve oynamak istediğini söyledi. 

N’koudounun sonradan girdiğinde daha etkili olabileceği konuşuldu. 

Redmond’un 10 numara pozisyonunda ki performansı da merak ediliyor. Hoca hızı ve dike katetmesi sebebiyle onu 10 numara pozisyonuna çekti. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. bunu bende hep merak ettim acaba redmond’dan 10 numara olur mu diye? denemekte yarar var.. Dele’yi sildi anladık malesef.. ama salihten demi kötü orasını hiç anlamıyorum.. bu salihte bizim göremediğimiz neyi görüyorlar… yine çöpe atılmış bir 45 dakika izleyeceğiz salih muleka tercihleri ile.. salih yerine berkayı oynatsa daha iyi.. bari onu yapsın.. muleka yerine de DELE’yi denese keşke.. Ve en önemlisi SEMİH KILIÇSOY yine yazıyorum taş gibi santrafor.. tamam bu takım için erken ama çocuk iyi..

    6
    1
  2. Cenk sürekli 11 oynamak istiyor.. Formamı kaybederim niyetiyle kendisini şuanda riske ediyor gibi geldi.. WW’ye çoğu kez pas vermeyişiyle niyeti az çok belliydi, hoca zaten onu bu tutumundan dolayı 2 kez oyundan aldı. Evet hırslı hep oynamak istiyor. Zaten yerli sınırı ve bu katkısı varken kolay kolay kesik yemez. Beni neden böyle bir düşünceye sevk etti bilmiyorum ama durum bence böyle… Cenki çok severim yeri her zaman ayrıdır…

    3
    1