içinde

Bu zihniyetten çıkalım!

Beşiktaş’ın hakkını hakem yedi ama biz zaten kötü oynuyorduk düşüncesi bize yıllardan beri zarar veriyor. Beşiktaş kötü futbol oynayabilir, teknik direktör yanlış tercih yapmış olabilir, ama bu hakemin Beşiktaş’ın hakkını yiyebileceği anlamına gelmez. Dakika 55’de kahpelik yapmayıp Aytaç’ı oyundan atsa belki biz 40 dakika içinde beraberliği koparacaktık bu maçtan. Şampiyonluk yolunda alınacak olan 1 puan! Ama tabi Beşiktaş kötü futbol oynadı, Sergen hoca yanlış yaptı değil mi? Hakem de o yüzden şerefsizlik yapabilir..??????

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Hocanın biran önce hakem mevzusundan sıyrılıp sahaya odaklanması gerek M.Can hakem kötü mü evet kötü ama bugün ilk devre maç 3 luk olmadıysa buda Hocanın sansiydi hakemler Beşiktaşa hiç bir zaman iyi olmadı zaten hoca inşallah hakem olayına takılı kalmaz yoksa 101 ci yılın tekrarını yaşarız. Bugün 1 puan bile çok değerliydi necip fantezisi bize pahalıya patladı rahat pozisyonda rakibe asist yapmasa maç en kötü berabere biterdi.

   • Abi ben yenilgiyi sadece hakeme bağlamıyorum ben devre arasında da söyledim hocanın Rosier Necip planı tutmadı yanlıs yaptı, Ozy ve töre hamlesi acil gelmeli diye. Takım kötüydü hocanın planı tutmadı ama Beşiktaş’ın kötü futbol oynaması ya da oynamaması hakemi bağlayamaz. Hakem maçın sonucuna tesir edecek bir hata yaptığı içim ben konuşuyorum 55 de atsaydı belki 1 puan alacaktık biz bu maçtan 0 değil. Adam Aytaç ın olduğunu görünce elini cebinden geri cekti vermedi kartı

    2
    1
  • Dönse ne oalcak Cenk 11 başlatmaz bu kafada bir hoca sonra geriye düşeriz oyuna alır görürsün önde olursak da almaz defansif birini alır.Yani diyeceğim Sergen hocanın yiyeceği kırk fırın ekmek var malesef ben bugğne kadar hocamı savundum ama artık savunmuyorum.Üzülen biz olacağız .yönetici emre beyde çıkmış aptal saptal hakemlik birşey yoktu diyebilecek kadar kör biri.