içinde

Daha ligin 2. Haftası!

Ümit Öztürk ve Yaşar Kemal Uğurlu bu gece Beşiktaş’ı katletti. Kenan’ın ceza sahası içerisindeki pozisyonu net penaltı! Vida ile iteleşen adama sarı kart göstermeyip Vida’ya kart gösterdi. Öbür adama da adaletli davranıp kartı gösterseydi 2. Sarıdan da kırmızı kart görecekti ve rakip 10 kişi kalacaktı. Beşiktaş’ın kötü futbol oynaması hakemlerin adaletli davranmayacağı anlamına gelemez! Biz leş gibi top oynasak da bizim hakkımız olanı vereceksin! Hakem onları vermedi ama Beşiktaş’ta kötü oynadı zaten gibi düşüncelere katılmıyorum ve hiçbir zaman katılmayacağım!!!

Nsakala’ya çok geçmiş olsun. Demek ki Sergen Yalçın’ın kendisini oynatma konusunda bir bildiği varmış, Rıdvan’ın bu formsuzluğunu anlamakta güçlük çekiyorum kendisini bir an önce toparlaması lazım. 

N’sakala rahatsızlanmadan önceye kadar Larin’de girince müthiş bir dinamizm yakalamıştık. Hocanın Ghezzal’ı çıkarıp Gökhan’ı alması bizi çok olumsuz etkiledi. Üstüne Nsakala’da rahatsızlanınca konsantrasyonumuzu kaybettik.

Bu maçta şahsi düşüncem 1 puan iyi bir sonuç. Rakip takımın bomboş kaleye kaçırdığı bir pozisyon ve Ersin’in son dakika da çıkardığı bir top var. Daha ligin 2. Haftasındayız önümüzde cok uzun bir maraton var eleştirinin dozunu iyi ayarlayamazsak sonradan büyük pişmanlık duyabiliriz.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. gs uşağı ümit öztürk’ün bugün vermediği kırmızı kart kadar skandal bir karar uzun zamandır görmedim. adam resmen gaziantep 10 kişi kalmasın diye, göstere göstere, dalga geçer gibi, olayla hiç alakası olmayan futbolcuya sarı kart verdi, atılacak adamı oyunda tuttu, hakemlerin kronik Beşiktaş düşmanlığı hız kesmeden devam ediyor, bunlarla nasıl başa çıkacağız belli değil.
    sporu, puanı falan geçtim, o kırmızı kartı verse, nsakala belki 3 tane daha az depar atacak, o duruma düşmeyecekti

Bir cevap yazın