içinde

Derdin ne senin Sergen?

Rıdvan ın suçu ne hocam? Maçın baiından beri Visca ve Rafaele pozisyon vermedi. Çok çok iyi de oynadı. Niye çıkartıyorsun? Yetmiyormuş gibi üstüne birde hiç sol bek oynamamış sol stoper Monteroyu sol beke alıyorsun. Sırf adamı kötü göstermek niyetin. Aferin. Çokta güzel gösterdin aferin gerçekten harikaydı. Hiç maça çıkmamış Erdoğan bu maçta mı konulur? Başka maç kalmadı mı? Niye tandemi bozuyorsun? 

Sırf inat uğruna oyunun, maçın, takımın ve kulübün kaderiyle kumar oynuyorsun. Oynadığın at yarışına benzemez. Beşiktaş taraftarının da bir sabrı var. Futbol tanrısı mı zannediyorsun kendini? Senden başka adam futbol bilmiyor mu zannediyorsun? Nedir bu kendini beğenmişlik? Resmen elde oynattığımız maçı adamlara kazandırmak için göbek çatlattın. Ayıptır ya. Vallahi ayıp. 

Bir yorum

Cevap bırakın
  1. Rıdvan sakatlanmış kardeşim çok haksız eleştirmemek lazım.Hocanın oyuna attığı oyuncular deve dişi olması gerekirken laubali oyunları yüzünden bu hale geliyoruz.Dakika 70 de oyuna giren Töre,Layiç ,Enkodo eli belinde dolaşıyor ilerde .38 lik atiba canını dişine takmış bu beyzadeler lütfen geriye geliyor

Bir cevap yazın