içinde

Dilsiz şeytanlar…

Dakika 30. Top Pjanic’te, ortada Emirhan bomboş, sağa Ghezzal’a oynuyor ve karşısında iki oyuncu varken..

Dakika 37. Top yine Pjanic’te. Ortada göbekte top kendinde, rakip karşısında. Sağda sırayla Emirhan, Ghezzal, çizgi üzerinde Rosier. O geriye dönüyor. 

Dakika 40. Korner kullandık. Dönen topa bir oyuncumuz vuruyor, rakipten seken top penaltı noktası üzerine doğru düşecek, hiçbir oyuncumuz topa hareketlenmiyor. 

Daha sayabilirim. Çok notum var böyle…

Oyuncular için lig çoktan bitmiş durumda . Haksızlar mı peki?

Hiçte değiller. Emirhan’a uçan tekme şeklinde dizle giriliyor, oyna devam. Net ve kasti şekilde Batsuayinin ayağına basılıyor, oyna devam. Her kafa topunda Antepliler el kol açık şekilde topa çıkıyor, oyna devam. Rosier formasından çekiliyor, oyna devam. 

Daha sayabilirim yine. Çok notum var. Oyuncu kendini neden sakatlasın, neden topa girsin, hangi iştahla oynasın? Biliyor oyuncu da, yapsa ne değişecek? Ne yapabilecek? Ancak ve ancak kendini yorduğuyla kalacak.

Peki bu notları ben tv başında izlerken alıyorum da kimse görmüyor mu teknik ekipten? Görüyordur muhtemelende, yönetim hala görmüyor. Görmek istenilmiyor. Üç büyükler üç maymunu oynuyor. Bu sezon illa bir gün adli yargıda gündeme gelecek. Buna inancım tam asla aksini düşünmüyorum.

Ammaaaa… Bu haysiyetsizliklere, bu şerefsizliklere, bu kepazeliklere ses çıkarmayanlarda vicdanlarda yargılanacak. 

Yönetim… Bu sözüm sizedir. Sahada Beşiktaş forması giyen oyuncuları dövüyorlar, sakatlamaya çalışıyorlar, faul değil bunlar, kasti adam yaralama şeklinde yapılıyor artık ve siz ses çıkarmıyorsunuz.

Oyuncuları sahanın ortasında bir yatırıp ……… kaldı. Onu da yaparlar yakında, verdiğiniz avansı da bahşiş niyetine bırakırlar. 

Unutmayın, haksızlık karşısında susan, dilsiz şeytandır.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin