içinde

geçen seneden bu yana iddiamı tekrarlayayım

Beşiktaş hazır formda 2 forveti yakalamışken, artık arkalarında yaratıcı bir forvet arkası oynamalı ve buna alışmalı… Büyük takım öyle oynar…. “Aman puan kaybetmeyeyim” saplantısı Beşiktaş’a çok puanlar kazandırıyor + bazı oyuncuları bazı maçlarda efsane yapıyor olabilir (örnek : Atiba, vs) ama kaybettirdikleri de kritik…. İş işten geçtikten sonra buna bir de yarım yamalak yönelmek = zamanla oyuncuları da demoralize eder….. 

Şu an takım birlik olmuş durumda – sırıtmıyor ama uzuuuuun bir sezonda her takımın olduğu gibi stresli ve puan kayıplı dönemlerde bunlar sırıtmaya başlayabilir ve o konsantrasyonu dağıtabilir….. Sergen’in, hazır takım ritmini bulmuşken bu ufak nüansları denemesi ve oyunu oraya evirip çevirmesi gerekir-Dİ…. öpe öpe o noktaya gelecek…. çünkü ligin kalan kısmında böyle maçlar bol bol yaşanacak tepedeki her takım adına….. FARK KOYMAK LAZIM….Beşiktaş bugünlere sezon başındaki sıkıntılardan takımdaşlık ile geldi AMA bundan sonrası için artık AKIL koymak lazım…. 

Bir yorum

Cevap bırakın
  1. Alınabilecek maçlarda puanlar bu nüanslar ile kaybediliyor… o yüzden YAZIK oluyor.. yoksa bu takım çoktandır TAKIM : ona laf yok… ince dokunuşları ve kararları doğru koymak lazım… oralarda problemler var ve puanlara mal oluyor …. üzgünüm…. kapanan her rakibe karşı kapandığı andan itibaren puan vermek : olmaz…

Bir cevap yazın