içinde

Gedson Fernandes neden olmadı?

🔥Başkan, Gedson Fernandes transferini aslında bitirmiş.

Oyuncunun %50 bonservis hakkı için 7M €’ya anlaşmışız Benfica ile.

Ben dün hatırlarsınız “Ljajic’e elveda, Gedson’a merhaba” paylaşımını atmıştım. Başkan bugün için Ljajic’in menajerini sözleşme fesihi için çağırmış ve zaten sözleşme fesih edilecekmiş bu belliymiş. Ljajic dün gece saatlerinde yarısını bırakmayı kabul etmiş alacaklarının.

Planımız; Ljajic’i fesih ettikten sonra Gedson’u açıklamakmış ama sabah saatlerinde Ahmet Bulut, Pjanic için telefon açınca işler değişmiş. Hem Gedson’dan daha az maliyetinin olması, hem hocanın sıcak bakması ve Pjanic’in gelme isteği bu transferin bitmesinde çok büyük faktör olmuş.

Kıvırmayacağımı biliyorsunuz. Ama ben Gedson neden iptal oldu? diyince bana söylenen bunlar. İlerleyen zamanlarda da Beşiktaş yönetiminden birisi ya da birileri bu konu ile alakalı söylediklerimi söylerse hiç şaşırmayın.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. 🔥🔥

  Ek olarak başka bir bilgi daha vereyim Adem Ljajic’in kadro dışı kalmasının ve sözleşmesinin feshedilmesinin sebebi sadece idman ve maç performansı değilmiş.

  Adem Ljajic idmanlara alkollü geliyormuş. Bir çok kez uyarılıp şans verilmesine rağmen laf dalaşına girdiği olmuş ve kalemi kırılmış.

  31
 2. Gedson yaşı ve kapasitesi ile büyük kumar olurdu heleki dudak uçurtan maliyeti nedeniyle. Kaldıki Benfica da bile ilk 11 e giremiyor.
  Pjanic kendi mevkiinde dünyada en iyi 3 oyuncudan biri. Hava hakimiyeti dışında pasör, şutör ve frikik ustalığı gibi birçok meziyete sahip komple topçu. Her alanda Gedson u cebinden çıkarır ayrıca çok büyük karakter. Türkiye ye gelmesinde müslüman olması etken olmuştur. Aile, örf ve adetlerine düşkün bir kişiliğe sahip. Bizi çabuk benimser

  31
 3. Mehmetcan kardeş bu Pjanic transferinin perde arkasını paylaşırsan harika olur. Nasıl olurda tüm Avrupa devlerinin peşinden koştuğu, Roma Juve görmüş ve geçen yaz 60 m€ ya transfer olmuş adam bizi tercih edip geldi? İngiliz alman İtalyan kulüpleri bu adamı havada kaparlardı.

  31

Bir cevap yazın