içinde

Ghezzal

Ben durumu bildiğim kadarıyla toparlayayım. Sergen hoca “kesinlikle alınsın” raporunu verdi. Yönetim; Ersin-Larin satışından gelecek paranın bir kısmını Ghezzal’a ayırma düşüncesinde. 

Ghezzal ile konuşulan maaş ücreti 2M € civarlarında. 

“Ghezzal Beşiktaş’ta kalmak istiyorum” diye 10 defa falan söyledi heralde. Menajeri Hakan Korkmaz, bize çalışıyor. Ve Sergen Yalçın’ın en yakınlarından biri, kardeşi gibi. 

Şimdi Ghezzal ile alakalı Lecister; bu adamın seneye sözleşmesi bizimle bitiyor, Biz Ghezzal ile sözleşmemizi uzatalım ve size 1 yıl daha kiralayalım diyorlar. Yönetim Ghezzal’ı kiralarsa bile mutlaka “satın alma opsiyonu” koydurmak istiyor. 

❗️❗️Ali abinin duyumu varsa konuştuysa bu söylediklerimi iyi bilir. Bana söylenilen şey “Mehmetcan rahat ol seneye yine o forma ile Şampiyonlar ligi altında izleyeceksin….”

❗️Bende bundan yaklaşık 2 ay önce forumda “Ghezzal Allah’ın izniyle seneye de Beşiktaş forması giyecek” demiştim.?

Ama satın alma opsiyonu kiralama ile mi? Yoksa sadece kiralık mı? Düşük ihtimal ama bonservisi ile mi? Bilmiyorum. Dedikleri şey; Beşiktaş Şampiyonlar ligi arenasına Ghezzal ile cıkacak.” 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Monaco haberleri gerçeği yansıtmıyor abi. Lecister kimle anlaşırsa anlaşsın oyuncunun tavrı çok net. Ayrıca Monaco haberlerini Ghezzal ın menajeri Hakan Korkmaz da yalanladı kupa maçından önce A spor da. Ghezzal Beşiktaş’tan baska takıma gitmek istemiyorum diyor. Milli takıma bu takım sayesinde yeniden geldim, müslümanım. Türkiye’yi ve Beşiktaş’ı seviyorum diyor. Ben ihtimal verecek olursam an itibari ile %80 diyorum. Bunun altına inemem. Ama transfer süreci bu belli olmaz. Çıkar birisi 20 verir işler değişir ama Ghezzal çok ısrarcı, bizde öyle. Hakan Korkmaz’da Twitter daki sohbetimiz sırasında “rahat olun” dedi.

    • Zaten çocuk France futbol spor programına katılmıştı.Oradaki moderatör zaten dedi geleceğin hakkında ne düşünyorsun diye o da böyle söyledi.Monacoya dönermisn veya Fransanın üst düxel takımlarında diye sadece Lyona olabilir dedi ama ben Lyona da gideceğini düşnümyorum.O bize biz ona iyi geldik kalmak isteyecektir tabiki ilerleyen yıllarda gidebilir o ayrı ama Monacoya falan gitmeyecek kendi ağzıyla söyledi zaten.