içinde

Godin

3M € gibi bir isteğinin olduğunu belirtmiştim. Şu an ki kulübünde de aldığı maaş 3M € aynı zamanda. Ve 1 yıllık sözleşmesi kaldı.

Oyuncunun kulübüne maaşının %50′ sini ödemeyi teklif ettik. Kulübü hepsini vermemizi istiyor. Kulübü tamam derse Godin zaten tamam der, totelde yine 3M € alacağı için.

Oyuncunun kulübü bu sene küme düştüğü için oyuncunun mali yükünden kurtulmak istiyor. Öyle ya da böyle bizim dediğimize gelecekler bence.

Sergen hoca bu transferde istekli, gelişme olunca tekrar aktaracağım.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Godin gibi bir oyuncuyu 1.5M € ya getirebilmek bence başarı. Defans-ön libero hattında oynayan oyunculara yaşıyla değerlendirmek bence doğru olmaz. Kendine baktığın sürece her zaman en iyisini verebileceğin bölgeler orası. Chellini,Bonucci kaç yaşında? Pepe kaç yaşında? Godin bir tecrübe abidesi. Cl için de iyi bir seçenek bana göre. Adam 10 sene atletico da kaptanlık yaptı oynamadığı almadığı kupa yok. Bu iş 1.5 a biterse oyuncunun alacağı mass olarak ben okeyim. Bu maas a böyle tecrübeli oyuncu alamazsın başka çünkü

    10
    • Mehmetcan kardesim godinin futbolculuguna,gecmisine kimse birsey diyemez.lakin takimda 30un üzerinde 6-7 futbolcu varken bir 35lik adamin daha transfer edilmesi transfer beceriksizliginden baska bisey deyil.biz gecen sene sampiyon olduk,takimin gol kiralina bile talip cikmadi.sampiyon takimdan iki futbolcuya talip cikti onlarda takimin iki gencineydi(ersin,ridvan)baska yok.bizim bu gemiyi yürütmemiz icin her sene en az 20mil€ luk futbocu satmamiz lazim.bunun tek cikar yolu yasi 25 alti futbolculardir.benim fikrim bundan sonra alex in haricinde yasli futbolcu almamamiz lazim.

  2. Godinin futbolculugundan kesinlikle şüphe duymam lakin, Vidanın yaninda splinter bir oyuncu bulunması taraftarıyım. Tıpkı Marcello-Tosiç stoper tandeminde Tosiç gibi veya Ronaldo- Zago ikilisinde Zago gibi. Yani biri stabil olurken digeri hamle oyuncusu olmalı. Gecen sezon Vida-Wellington da kısmen bunu uygulamıştık.

    1
    1

Bir cevap yazın