içinde

Gökhan Töre

?Gökhan Töre; İç adalesinde yaralanma riski yüksek olduğu tespit edildiği için teknik ekibimizin onayı ile kadrodan çıkarılmış. Oynamak istediğini belirtmiş, ama hoca kadroya Göztepe ve Antalya maçlarını düşündüğü için alamadı. Karagümrük maçında kadroda yok.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

   • Abi Antalya maçında oynamış oynamamış kimin umurunda değil olur mu? Napalım almayalım mı kupayı? Biz taraftarlar böyle düşünsek bile Beşiktaş teknik direktörü her kupayı almak için sahaya çıkar. Demek ki risk teşkil ediyordu oynaması alınmadı, oynasa oda aboubakar da yapılan hata gibi 2-3 ay olmayacaktı. Larin kart sınırında diye biliyorum. Diyelim ki kart gördü, ne olacak Göztepe ve Antalya maçlarında? Forvetsiz mi çıkacağız tamamen maçlara?

    2
    1
    • senin iyi niyetinden gram suphem yok..tabiki antalya maci onemli amaaa..sampiyonlugun yuzde 1 i bile degil..samsunspor macini hatirlamassin muhtemelen..allah gostermesim bu i….lerden hersey beklenir..larin adem sinirda..gokhan sakat .n koduo belirsiz..biz neler gorduk..inan icimizin rahat olmasinin sebebi bunlar..soyle abulu cenkli tam kadro olsak..su anda sampiyonlugu kutluyorduk..1 sakatlik yada eksik duymak taraftarida cok demorilize eder artik..kendi adima gokhan hadi bu maci gectim..antalya maci icin risk edilmicekse buna karsiyim…once sampiyonluk!!