içinde

Güzel şeyler olacak…

🔥ÖZEL: En çok Musa abinin sevineceği güzel şeyler olacak. Yönetim ve teknik ekip harekete geçiyor… Önümüzdeki günler de takım yemeği gerçekleştirilecek. Moral depolanacak ve oyuncularımızın gelecek aylarda alacağı maaşların bir kısmı 1 hafta içerisinde hesaplarına yatırılacak. Ayrıca Beşiktaş yönetimi, kalan 7 maçın hepsinde de futbolcuların aldığı maaşın haricinde ekstra galibiyet prim ödemesi gerçekleştirecek. Yönetimi, teknik ekibi ve takımı yeniden kenetlenen bir Beşiktaş olacak. Şampiyon olacağız, başka yolu yok. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
   • Oyunculardan ve Sergen hocadan tek isteğim bu puan farkları yokmuş gibi,herkesin son maçı gibi canını dişine takan,abuk subuk hatalar yapmayan aklı başında bir topluluk görmek tek dileğim bu.Ayrıca Instagramdan Ozan Köprülüye baya bi yazdım.Okuyo tüm yazdıklarımı herşeyi gördü net mesajı aldı.Umarım hocayla koordineli bir şekilde dediklerimizi yaparlar.Ters bişey yazsam engelleyebilir üstüne gitmedim.Ama dedim burası Beşiktaş milyonlar alan topçuların bu halde olmasını kabullenemem dedim.Herkes aklını başına toplayacak dedim.Ağır şeyler yazmamak için zor tuttum.Kavga edip engellerdi.Gerek yok mesajlarım gidiyo bakıyo zaten sürekli.😉Ama şu var Mehmetcan olursak inşallah hep beraber olacağız.Biz yanlışlarını gösterelimki doğruyu görsünler.Aklıma geldi onu da dedim Sergen hocanın tabletten bakmasına gerek yok biz hakemin verdiği kararları ekran başında nasıl ruh haliyle verdiğini zaten biliyoruz dedim.

   • Ertuğrul hoca bir önceki postta lozan kardeşimle bir konuşmasında meydan okuyo hakem dedi Mehmetcan tüm mesele bu Başkan pasif kalmayacak.Maaşlar ödensin ama maaş ödemekten ziyade burda herkes işin ciddiyetinde olmalı.BU ülkede sesin çıkacak yoksa daha çok ensemize vururlar.

 1. Yönetim devre arasında 1 golcü ve 1 on numara alsaydı takım düşmezdi böyle. Yedek Sag bek bile yok. Rosier de bitik. Koskoca beşiktaşın 4 maçtır forveti yok. On numarası zaten hiç olmadı. Bunlar yönetimin hataları. Fahiş hatalar. Bedelini ödüyoruz

  • Cenk’i aldık ama maalesef sezonu kapattı. Çok büyük şanssızlık oldu bizim adımıza.. hataları bar yönetimin doğru, ama hatalarımızla Şampiyon olacağız Allah’ın izniyle. Ve sene sonu da bu yaşadıklarımız çok çok büyük ders olacak bize.

 2. Çok güzel yazıyorsun ve umitleniyoruz taaki 18 kişilik kadroda mensahi ilk 11de nkoudu yu görene kadar…
  Kimse başarıyı kendine mâl etmek isteyip gündemi işgal etme sevdasıyla beklenmedik işler ve anlamsız ısrar larda bulunmasaydi bu iş çoktan bitmiş ti…
  Anlamadığım her sene şampiyon olan bir takım değiliz ki bu sene de ben poz vereyim diye düşünsün insanlar..

  • Cenk ve Ozi tam hava yakalamış diyoruz pat 2 si birden gidiyo şaka gibi canımın sıkıldığı nokta esas Cenk.Çünkü BJKın DNA sını bilen bir çocuk.O bitirici son vuruşları inan o kadar büyük kayıp ki abunun geç dönmesi onun da bu sakatlığı yaşamasına neden oldu.Bir ihmal ,düşncesizlik bunda hocadan yöneticisine herkesin suçu var.Atiba son milli maçı oynamadan dönüp geliyo ama abuyu çağırmak akıllarına gelmiyo.

 3. Tamam Cenk iyi futbolcu, bitiriciliği gayet güzel, hırsĺı ve tutucuydu lakin bu transferin ben devre arası değil, sezon başı takımla en az bir kamp geçirerek transfer edilmesini isterdim.. Zaten 1.5 sezon top oynamamıştı. Everton-dan Wast Ham a kiralik gitti sakatlik yaşadı vs vs. O yüzden ben, devre arasında santrafor bölgesine bir transfer yapılacaksa o ismin, Yeşil Dev Adam Hulk un olmasını isterdim..

Bir cevap yazın