içinde

Hasic?

??Kiralanması gündeme gelebilir tekrar. Adanaspor kiralamak istediğini yönetime iletmiş. Gökhan, Galatasaray maçında olumlu sinyaller verdi. Hoca Adem içinde olumlu rapor vermiş. Yüksek bonservis teklifi gelmediği sürece takımda kalabilir demiş. Larin,Nkoudou,Ghezzal,Gökhan ve yapılacak olan bir kanat-Forvet transferiyle Hasic’in kiralanması tekrar gündeme gelebilir. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Adanaspor nedir… bu adam burda mi gelisicek gelisse umraniyede gelisirdi onlar bile oynatmiyacakti neredeyse bir oyuna aldi skor katkisi yapti baktilar iyi oynattilar ama gec kaldilar.. avrupadan bir takima verilmicekse kiralik takimda kalmasinda yarar var… 5 degisiklik hakki var… eskiden 3 du birini hasice kullanip cocugu oynatabiliriz bos bos iler.. yabanci sayisi zaten 16 ya cikicak hasici 10 numarada da kullanabiliriz cidden boyle bir yetenek varken yazik olucak.. hele birde boyd moyd yazarlarsa kadroya ?

  2. Bilgilendirme için teşekkür ederim Mehmetcan. Hasic’in ben bonservisi ile Avrupa herhangi bir 3.lig takımına gitmesini istiyorum. Bedava da verebilirler. Dünya futboluna bu çocuğu kazandırmak için öncelikle Türkiye de Beşiktaş’ tan sonra Gs hariç bütün takımlardan uzak tutulması lazım. Anasına babasına dm den felan yazalım da evlatlarının istikbalini bizim gibi ahbap çavuș ilişkisi ile işlerin yürüdüğü saçma sapan bir düzenden uzak tutsunlar. Anlaşılan bu çocuğu mundar etmeye çalışacaklar, yemin ederim üzülüyorum bu çocuk için. İstediğiniz kadar kızın ama Fatih Terim in elinde böyle bir yetenek olsaydı şimdi her gün bir haberi çıkıyor olurdu. Fatih Terim e bile emanet edilebilir bu çocuk. Biz kıymet bilmiyoruz abi, yapamıyoruz. Türkiye de bu işi tek yapacak adam da Fatih Hoca verelim ona çocuğu parlatsın, satsın, kendi kulübüne kazandırsın, en azından memlekete döviz girer. Ya da bak ne diyecem bu daha zekice olur 40 yaşında Alanya nin yok mu ya şöyle güzel bi kanat forveti onla neyim takas edelim. Tövbe yarabbim ya, akıl fikir ver Allah’ım şu Beşiktaş teknik ekibine.