içinde

Hatay + GS = 4 puan… iyidir …. azı da normaldir..

büyük resim 🙂 🙂 🙂 takım daha 4’lük seri yapmadan 5’lik yapmıştı… 6 yapması bana gerçekten zor görünüyordu maç öncesi — maçı izleyince, ikinci yarı o da mümkündü…. olsun…. 

her takım gibi bizimki de sallanacak, TD de sallanacak… zirvenin üstünde ve etrafında kalmak önemli… 

motivasyonu yukarıda tutalım…. burada hepimiz gerek kadro seçimi, gerek bireysel hataları falan eleştiriyoruz ama şunu görmek lazım : Bu takım bütünüyle oynamaya çalışıyor, çırpınıyor kim olursa olsun…. o noktada şiddete dikkat 🙂 

haftaya da buna benzer gel-git’li bir maç oynayacağız…. sakat bir maç : GS’de de formda kritik birkaç oyuncu var…. o maç iki taraf adına da garip sonuçlar ile bitebilir …. coşabiliriz de, hüsrana da uğrayabiliriz…. ama sonuç bağımsız bu takımın her türlü kıvranacağından eminim…..  bizi her türlü ayakta tutacak olan şey bu… 

gerisi bazı önemli ince işler : o konularda yer yer hatalarımız var – eleştiriyoruz….. çoğunda haklı da olabiliriz… birkaç hafta daha sabır : bu takım da cidden yoruldu son haftalarda, hem bedenen, hem zihnen…. 

kendim de eleştiriyorum bir sürü şeyi, ama kızamıyorum….. her şeye rağmen gerçekten iyi yolda olduğumuzu düşünüyorum…. bu yolda bazen arkaya da düşeceğiz… sabır.

Bir yorum

Cevap bırakın

Bir cevap yazın