içinde

Yerin dibine sokanları her maç sonunda utandırıyor…

İlk geldiği zaman çok büyük bireysel hatalar yapıyordu, hepimizi çileden çıkarıyordu. Şu an bile bazen yaptığı saçma sapan uzun toplar oluyor ama bu hataları elbette ki herkes yapıyor. Welinton’un göze batmasının sebebi Anadolu takımından gelmesi bu çok net. 

Welinton, Premier Lig’den gelseydi bu kadar ön yargılı olunur muydu acaba? Adama her maç öncesi balon muamelesi yapıyorlar ama her maçın sonunda da en çok top kesen oyuncu oluyor. Doğru zamanda doğru yerde duruyor. Rakip forvetlere haftanın en az şut çektiren stoperlerinden biri oluyor. Kendi oyuncularımızı itibarsızlaştırmakta bir numarayız. Welinton sıradan bir Anadolu topçusu değil, üzerine fazlasıyla koydu ben kendisine güveniyorum. Oyuncularımızı en ufak hatasında yerip yerin dibine sokmak yerine arkalarında duralım. Önümüzde çok çok uzun bir maraton var, tüm oyuncularımıza ihtiyacımız olacak.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. mehmetcan kardesim o lyon beşiktaş macina bakilsin orda yenilen 2 golde marcellonun fahis hatalari vardi hata herkesde olur wellington nsakala bu takimin moral motivasyon arkdaslik cimentosu elinden geleni son damlasina kadar yapan giydigi formanin degerini bilenler bunlar takim icinde herzamam olmasini istedigim karakterler

    11

Bir cevap yazın