içinde

Her şey bir yana : Beşiktaş riskli oynuyor

Sezon başından beri bu böyle… Alanya maçını izlemedim – kamptaydım… ertesi gün telefon çekip de bakınca “aq” dedim ama şaşırmadım….. Ben bile şaşırmıyorsam bi sıkıntı olduğu kesin…. Hoca : bu sezon antidepresan almış insan gibi…. Şaka değil! …. Üzgünüm ama o profili çiziyor…  Hızlıca silkinmesi gerekiyor… “İstediğim zaman giderim” kafası kendisi için doğru olabilir ama büyük takım yönetmek +stres ve dayanıklılık istiyor…. Hocanın son birkaç aylık beyanatları falsolu….. Taraftar olarak yer miyim? Bende kredisi hala var – bu sezon kaçabilir – kaçtı gibi de…. Hocanın bu sezonki haline güvenmiyorum, kalan kısımda beni ikna etmesi lazım – şampiyon olup olmamak dert değil …. Uzun vade düşünüyorsa, seneye başka türlü bakarım….. Hoca bu şekil devam ederse, seneye zaten olmaz…. üzücü ama görüntü bu… Sergen bu görüntüyü bozar, bozmalı… 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. CL’deki skandal sonuçlar,
  Balotelli’nin hareket çekmesi
  ve “Atacaklar beni” dedikten sonra gerçekten atılması dibe batırdı hocayı..

  Artı 40 senenin çarşambasının arkası arkasına gelmesi, acayip sakatlıklar, garip ötesi puan kayıpları, son dakika golleriyle yitirilen maçlar filan derken, tamamen göçtü hoca..

  Bu seneyle ilgili bizim ondan, O’nun da da kendinden beklentisi çok büyüktü,
  Beklenti ne kadar büyükse hayal kırıklığı da o ölçüde büyük olur..

  Hocanın da hayalleri kırıldı, aynı bizim gibi..

  Toparlanır mı?
  Üç-beş maçlık seriye bakar..

  Üç-beş maçlık seri mümkün mü?
  Elbette,
  Ama zor..
  Hatta -görünen o ki- çok zor..

  • O sakatlıklara acayip olarak bakmak tesadüf olarak bakmak yetmedi şansızlık olarak bakmak bence sorunun en büyük nedenlerinden bir tanesi.Yanlış anlaşılmasın bu tarz söylemler yönetim ve teknik heyet tarafından dillendirilen açıklamalar.Taraftar olarak bizlerin söylemlerini saymıyorum bizler her türlü söylemlerde bulunabiliriz.Ama bizzat işin içinde olan kişiler ve yetkililer olaya bu gözle bakamazlar bakmamalılar ama baktılar üzücü olan bu.

Bir cevap yazın