içinde

İp tv kullanan var mı?

IP TV kullanan arkadaşlar hangisini önerirsiniz? Dün itibariyle beini komple iptal ettim. Kullandığınız yada daha önce kullandığınız iyi ve stabil bir ip tv var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Ben dün aldım ilk deneme bu gün olacak :)))Bein 3 ay önce kampanya yapmıştı lig başlayınca ilave 10 tl ile takımınızın maçlarını seyredeceksiniz diye şerefsizler o kampanya o ay için geçerliydi diyorlar şimdi bende dün sinirlendim İP Tv aldım.Anladığım kadarıyla internet kalitesi önemli bu olay için abonelik için 400 TL ödedim yıllık.Seneye Beini iptal edince devam ederim memnun kalırsam.Beinde tüm maçlar için aylık 74 TL ekstradan istiyor 39 TL abonelik harici 74 TL İP tv bu hesaba göre 4 ay sonra bedavaya gelmiş olacak.İP tv makinelerinde alacağın makineye göre fiyatlar 300TL den başlıyor

  2. Ali kardeşim pandemi sonrasında malum yasaklar başlayınca belli bir süre sıkıntı ve maçların seyircisiz vs konusu ile zaten geçim sıkıntısı ile yan yana olunca iptv ile tanıştım. İlk başlarda bütçeye uygun derken baktım ki o kötü bu tukaka şu tokatladı falan 5-6 satıcı geçtim ki dedim dersimi aldım boşver. Neyse gel zaman git zaman tabi maç izlemem lazım arkadaşa gittim maç izledim 2020 de Haziranda oynana Konyasporu 3-0 yendiğimiz maçı izledik tabi arkadaşa sordum kaç ödedim maliyeti nedir diye ben sanıyorum bein almış. Dedi IPTV! anlattım derdimi sonra bahsettim başıma gelenlerden kendisi benim için kendi hesabından ilk 3 aylık aldıydı sonra baktım iyi gidiyor ben bu sefer kendi hesabımı açıp almaya başladım. Sadete gel arkadaşım dedi birisi diye hissediyorum şu anda. Fiyatları yüksek gibi görünse de her şey olması gerektiği gibi. IPTV BOX PRO diye internette bulabilirsinin.

  3. Merhaba arkadaşlar, yorumumdan sonra ne hikmetse internete verdiğim marka ismini bulamadığını ve tam adres istediklerini yazan arkadaşlar olmuş. Ben arattığımda IPTV BOX PRO diye bulabiliyorum siteyi ama belki bende kayıtlı diyemi hemen çıkıyor pek anlamadım. Ben buradan adresi paylaşıyorum böylelikle bana sorularınızı yönetlmeye gerek kalmaz diye temenni ediyorum. Sevgiler!

    https://www.iptvboxpro.cam/

    24