içinde

İrlandalılar?

Son iki maçtır aynı hakem gelsin(lig tarihinde ilk kez aynı hakem üst üste maça verildi) tüm insiyatif hakkını kasıtlı olarak rakiplerden yana kullansın, güzelce doğrasın takımı, aylardır her kulvarda penaltılarımız verilmesin ama biz hocaya oyunculara saydıralım. Kimse kusura bakmasın üstüne alınacak olan varsa alınsın bu sözleri. Şu tinerci muhabbete gerçekten doğru. Futboldan anlamayan ortada dönen oyunların farkına varmayan her maç yıldızlar karması gibi sahada takım görmek isteyen ve bu olmadığı takdirde karalar bağlayan, eleştiri adı altında asılsız ithamlarda bulunan vb iyi gün taraftarları bu tinerci yakıştırmasını hakediyor. Şu ligin bu sezon en iyi futbol oynayan takımıyız. Bir çok kez sakatlık hastalık oldu takımda. Kısıtlı bir kadro ile harika verim alan bir hocamız var. Lig bu yıl geçtiğimiz yıllara göre daha yorucu, eksikler olmasa bile dönem dönem form düşüklüğü olabilir. Hiç spor yapmamış bir insana bunu anlatmak tabi çok zor. iki üç puan kaybedince gelene geçene sövenler sezon sonu siz sevinmeyin. Sahtekarlığın lüzumu yok nede olsa. Beğenmediğiniz hoca ve oyuncular bu takımı şampiyon yapacak tüm masa başı oyunlarına rağmen.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. Birader iyi güzel diyosun da yönetim safi rüzgar.Sen öncce bi yönetime bak ondan sonra gel burda tatava yap.Kendi ağzınla söylüyosun yöneticiler kibarlıktan çatlayacaklar emre kocadağ kafa tutar.Yaptırımın gücün olmadıktan sonra boş.Başkan atıp tutmayacaktı o zman taş üstüne taşmış…….

  2
  2
  • Yukarıda yönetime eleştirilerde bulunan kimseye bir şey demedim. Çünkü yönetim hakkında yapılan eleştirilerin neredeyse hepsi haklı. Kadro planlamasında eksikler var sezon başından beri, kaç haftadır hakemler takımı doğruyor kazandığımız için doğru düzgün ses eden yönetici yok. Bunlara ve daha fazlasına katılıyorum bende. Benim laf attığım insanlar sporculara teknik heyete ağır ithamlarda bulunanlar, yıkıcı şekilde eleştirenler. Yaptığım şey tatava değil ayrıca, iki puan kaybıyla forumda oluşan negatif hava aşırı karamsarlık canımı sıkıyordu bunun için kendimi ifade ettim. Sezon başında bu takımı, hocayı ve yönetimi hatalarından dolayı en çok eleştirenlerden biri benim. Şu anda takım sakatlıklar ve hastalıklar yüzünden eksikken, hakemler tarafından doğranırken emek harcayan topçularımıza, teknik sorumlularımıza haksız yere eleştiride bulunamam. Son zamanlarda iki tane konu var eleştirilecek onlarıda yazayım.

   1- Fener maçında oyuna geç müdahale edilmesi.
   2- Kasımpaşa maçında yanlış dizilim yanlış oyuncu tercihleri.

   Ki bunlar teknik heyetin bu maçlardaki planlamasıyla alakalı. Planları tutmadı, zamanında müdahale edemediler ve dış faktörler(hakem/eksikler) yüzünden puan kayıpları oldu.

   Bu sebeplerle şampiyonluğa giden takımın taraftarları kendi takımını bu kadar ezmemeli…

  • Hiç ümidim yok bu acemi yönetim ile abuyu göndermeyeceklerdi şu durumda ne gerek vardı şampiyonluğa mal olacak.Cenk efendi ye özel hayatlarını za dikkat ettirecek bi ağırlık koyacak yönetim yok.Biz burdan anca söyleyelim bi bok olmaz bu kulüpten.Sergen hocada boşladı yarın Alanya maçındada puan kaybedelim buralar da gene şöyleydi böyleydi diyecğiz.Yazıklar olsun herkese…………………….

Bir cevap yazın