içinde

Kenan Karaman

Sonuna kadar senciyim… Mücadelen yeter.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Saygı duyuyorum görüşüne ama aynı fikirde değilim. Kenan değil millî takım, Beşiktaş seviyesinde olma meziyetlerinden çok uzak. Sadece koşmayla olmuyor bu işler. İyi niyetli bir çocuk olduğu hal ve tavırlarından belli ancak teknik ve kapasite açısından oynadığı pozisyondaki diğer oyunculara nazaran çok geride. Koşuları ve zamanlaması idare eder ancak vuruş tekniği ve topla yaptığı koşular çok yetersiz maalesef.

    • Abi bunu daha öncede konuşmuştuk sanırım bende senin görüşüne saygı duyuyorum lakin bir takımda her oyuncu A sınıfında olamaz olmamalı da. Kenan ben ilk 11 oyuncumuzdur gibisinden bir şey de demiyorum ama kenan ı yıpratmak için müthiş bir algı operasyonu yapıyorlar.

      Rize maçında asistini yaptı, Antep maçında penaltı aldı ama verilmedi, Karagümrük maçında 10 kişi kalmamıza rağmen hücumda çok büyük mücadele etti ve takımımızı dinlendirdi. Ben çıkar 15-20 gol atar demiyorum ama yeni bir Olcay yeni bir Cenk kazandık şahsi görüşüm. Hem oyun anlamında hem de karakter anlamında. Sergen Hocanın tedrisatında bırakalım biraz zaman geçirsin, satmaya çalıştığımız Larin gol kralı oluyordu ve şimdi sözleşme yenilemeye çalışıyoruz. Bunlar Sergen Hocanın sayesinde. Oyuncumuza sahip çıkıp ona destek olalım.

      • Kenan müthiş çalışkan, çok karakterli ve saygılı bir takım oyuncusu. Bu konuda kimse laf edemez edene de gereken cevap verilmeli. Koşuları çok etkili ve yıpratıcı. Bu yaştan sonra gelişir mi bilinmez ama bir tık seviye atlarsa, topla oyununu ve son vuruşlarını geliştirirse eleştirenlere ben dahil en güzel cevabı verir.

Bir cevap yazın