içinde

Kırılgan bir taraftar yapısına sahibiz…

Fenerbahçe’den 1 puan, Galatasaray’dan da an itibariyle ikili averajda öndeyiz. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Beşiktaş’tan daha iyi futbol oynadığını söyleyebilecek olan var mı? 

Trabzonspor, 2 sene önce son 5-6 haftaya 5-6 puan önde girmişken verdi Şampiyonluğu Başakşehir’e. Bu adamlar nasıl şampiyonluğun en büyük adayı oldu şimdi? 2 sene önce olacak olan şey bu sene de olacak Trabzonspor yine şampiyon olamayacak demiyorum ama bunları konuşmak için çok çok erken şu an. Bizim ligimizde Şampiyonluk yarışı 25. Haftadan sonra başlar. Bu oynadığımız maçlar fragman sadece yarıştan kopmamak önemli şu an için. 

Trabzonspor ligdeki ilk 7 takımdan sadece FB ve GS ile maç yaptı. Ve bunları kendi sahasında oynadı. Beşiktaş, Trabzonspor’u yendiği taktir de aradaki fark 4 puana düşüyor. Yani 2 maç takılmasına bakar Trabzonun. Matematik hesabı yapmak için de çok erken. Trabzonspor’a, Cumartesi günü ilki yaşatıp ilk mağlubiyetlerini tattıracağız. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

      • hiç bir zaman öyle bir şey olmadı… yine olmayacak.. ligin şuanda en tehlikeli takımı.. clden kurtulalım hakemlede durduramicaklar buna eminler.. trabzonu bir şekilde çekerler aşağıya.. bizim gsye puan farkı yapmamız lazım bu karaktersiz şerefsizlerin pislikleri bitmiyor çünkü… şuanda puanlar eşit evet biz onların sahasına gidicez -3 gerideyiz yani… gs puan kaybı yaşar zaten orası gerçek ama adamlar iyi itiliyor… biz bu bahanelere devam edersek zor… gerçekçi olmak iyidir.. ben takımımızı hafife almıyorum ama sergen hoca sorunları çözmeye çalışmıyor gibi bakalım… bunu aldığı kararlardan yola çıkarak yorumluyorum

  1. mehmetcan kardesim kirilganliktan cok kizgin ve yapilan hamlelere mana veremeyen taraftar var biz 11 rakip arti 6 hakeme karsi mücadele verirken sezon basinda bende dahil mal kenan ve pudding salihten iyi bir hamle oyuncusu olur diye düşünüyordum ama sanki iceri sizmiz düsman gibi takimi her alanda sabote ediyorlar bak nskala wellington a cok kizdik ama onlar yapabildiklerini en iyisini yapti hatalari var ama hic bir kimse su macta oynamadi diyemez bu iki mal zaten 11 e karsi hakemlerle 17 kisiye karsi mücadele ederken bu iki mal oyuna girdiginde 9 17 oynuyoz burda basari nasil gelsin düsün bende yedegim veya altyapidan bi oyuncuyum ben hic bir macta oynamiyom ve bu iki mal oynuyosa tepkim su olur yirtin yirtin zaten oynamiycan amk bende salla basini al maasini yaparim töre gene bu takimda geçmişte oynayabilecegini gösterdi bu sezon kötü ama bu iki mal 14 macta 0 katki ve 100 zarar ile oynuyo iste bizim tepemizi attiran bu haa alanya gibi rakipten baski yemeyen serbest hareket etme alani olan bi takimda evet vasat üstü olabilirler ama bizde olmaz