içinde

Kırmızı forma ile sahadayız 🇹🇷🦅

ÖZEL:🚨 Bir aksilik çıkmazsa akşam bu 11 ile sahadayız.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. ya bir şey derdim de demeyeceğim artık kadro konusunda… serdar saatçi- hasic bugün oynamıcakta ne zaman oynıcak.. hasicde problem yok abi.. sergen yalçında problem var ben anladım artık.. ljajic konusunda da aynı şekilde problem hoca ile oyuncu arasında bu net yani.. bilere oynatmıyor zıt düştüğü adamı yetenekli de olsa oynatmıyor… defnas hattına bak sırf velintonu dinlendirmek için bugün yazmamış kadroya.. sakatlığıda yok velintonun.. geçin bu işleri ben hoca başarılı bile olsa kusura bakmasın ama olmaz abi… yürek yok…

    • Abi sakinnn 🙂 hoca Montero-Vida tandemini denemek için oynatıyor olumlu olur anlaşırlarsa eğer, hafta sonu Welinton kesik. Ljajic idmana çıkmadı takımla 2 haftadır. Aynı şekilde Hasic 1 idmana cıktı takımla. Hasic 11 başlasaydı sıkıntı olabilirdi kendisi için. Hoca 2. Yarı şans verir bi yarım saat 1 idmana katıldı çünkü takımla kendisi..

    • Montero-Vida denemesi icin bu mac olcu degil bence ama Serdar Saatçi icin uygun mac..Hatta Kasimpasa macinda 3-0 ondeyiz rakip 10 kisi tam oynayacagi macti ama Sergen hoca oynatmadi..Serdar Saatci icin cok olumlu seyler soyleniyor,komple bir stoper ayrica yasina gore fizigi de cok iyi..Daha once A takimla maca cikmisti gayet iyiydi..Bence ustunde durulmasi A takim 11’i icin ridvandan sonra en yakin oyuncu oldugunu dusunuyorum..Gecen sene A takima koy oynar deniliyordu Sevgili Mehmetcan..

Bir cevap yazın