içinde

Konuşma Başkanım!

Fenerbahçe’de Emre Belezoğlu, Galatasaray’da Abdürrahim Albayrak.. 

Beşiktaş’ın basın sözcüsü kim? Beşiktaş’ın medya patronu  kim? 

Milli ara ve bay haftasından sonra 2/2 yapmışız, son hafta Dorukhan mükemmele yakın bir performans göstermiş. Başkan yıllık şu kadar para istiyor, bunları vermemiz mümkün değil. Git demiyoruz, ama giderse de umurumuzda değil der gibi inceden mesaj veriyorsunuz. 

Adamı taraftarın önüne atmak, ne kazandırıyor size Başkanım? 3 gün sonra maçımız var, yaptığınız açıklama yüzünden Dorukhan’ın  psikolojisini yine alt üst edip taraftarın önüne attınız. Bu ayıp bir şey değil, kamera karşısında konuşamıyorsanız ya hiç konuşmayın bu konular hakkında, ya da konuşabilecek birini görevlendirin. Çünkü ne zaman iyi gitsek, bir açıklama yapıyorsunuz ve her şey alt üst oluyor. Umarım cuma günü böyle bir durum olmaz..

Bir yorum

Cevap bırakın
  1. Kol kırılır yel içinde kalır ama bizim başkan dost düşman maşallah duyuruyor… Biri artık desin şu adama her doğru her yerde söylenmez.. Eline ne geçiyor ağlamaktan sus artık başkan.. Beşiktaş Başkanlığı ağlama yeri değil çözüm yeri. İsyan ederek ağlayarak bırak topçu almayı elindekini kaybediyorsun..

Bir cevap yazın