içinde

Kritik bir akşam bizi bekliyor…

Hatayspor-Galatasaray.. bizim yarın oynayacağımız maç sezonun en önemli maçı bu doğru, peki Hatayspor-Galatasaray maçının önemi ne sizce? Sizde farkındasınızdır, artık saha dışında çok güçlü bir Beşiktaş var. Hatay teknik direktörü Ömer Erdoğan için sosyal medya da inanılmaz bir baskı oluşturduk. Akşam ki maçta gözler Hatayspor’un mücadelesinde olacak. Boupendza’nın FB ye gitme durumu olduğu için bugün oda gerçek bir Fenerbahçeli olabilir:) Galatasaray bugün berabere kalsa puanı 62 oluyor biz kazanırsak 67 ! Alanyaspor maçının da Sergen hocanın intikam maçı olarak gördüğüm için oraya da 3 puan yazdım bile… (70 puan) dananın kuyruğu bu akşam kopabilir, Galatasaray’da bu kadar eksik varken akşam kazanmaları çok zor bana göre… hadi Hatay yap bi güzellik, akşam künefe yiyelim…..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Selam Mehmetcan Kardeşim Beşiktaş için verdiğin emekler için seni tebrik ederim, yıllardır Türk Futbolunu takip ediyorum yaşım 42, hasta Beşiktaşlıyım , ne Şampiyonluklarımız çalındı hepsini geçtim, bana kalırsa Türk Futbolunun inanilmaz bir temizliğe ihtiyacı var, TFF Hakemler kurullar, istedikleri Atları koşturuyorlar, bü düzeni yıkacak baba yiğitler kitleler lazım, Bu sene geldi çattı yine bir Fırsat arınması için, Fikstür çekiminden, Hakem atamadından Tahkim kurullarından Taş üstünde Taş bırakmamalıyız, son bir ekleme Hakemide yeneceksin muhabbetti Dünyadaki en Büyük Yalan, ya bi defolun gidin, bırakın Türk Futbolunun yakasını, tüm Beşiktaşlı kardeşlerime selam olsun, mücadeleye devam

    • Aleyküm selam Aykut abi.. teşekkürler.. hepimizin mücadelesi Beşiktaş. Türk futbolunun temizliğe cidden çok ihtiyacı var dediğin gibi, Ahmet Nur çebi bu konulara değinmeye başladığı zaman Mustafa Cengiz de kulüpler birliğinden istifa etti zaten.. demek ki o kadar rahatsız olmuş düzeninin bozulacak olmasından. Gs nin belli bir lobisi var bunu kabul ediyorum ama karşılarında da eski Beşiktaş ve taraftarı yok. Biz de artık çok güçlüyüz ve bunu yaptıkları her şeye rağmen şampiyon olarak göstereceğiz.