içinde

Ljajic??

Ljajic için İtalya kulüplerinin ilgisi var; Fiorentina,Genoa,Verona başta gelen kulüpler. Ljajic’i Oğuzhan’da yaptığımız gibi 6 ay kiralık gönderip, oynama devamlılığını kazanıp tempo tutmasını istiyoruz. Bu 6 aylık kiralama sürecinde maaşının %50 sini ödeyecek olan kulübe sıcak bakacağız. Satın alma opsiyonu konulacak mı konulmayacak mı bilmiyorum şu an için, ama konulursa 5-6 milyon Euro gibi bir opsiyon düşünülüyor. 

kendisi hafta içi oynayacağımız Rize maçında forma şansı bulacak büyük ihtimalle, çok büyük top oynaması gerekiyor. Hoca hem hazır olmadığı için, hem de yabancı sınırlamasından dolayı kadroya almadı Ljajic’i. Herkes kadroda olacak diyordu ama, kadroda yok.. (Hatayspor maçı)

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Yazının başlığı ljahic olunca heyecanlanıyorum abramda cok iyiydi maçta 11 olmak istediğini hocaya iletti hoca da kabul etti bundan sonra çok iyi olacak falan tarzında şeyler okumayı istiyorum ama her defasında hayal kırıklığı oluyor valla çok isterdim tam konsantrasyon ile takıma aidiyet duymasını guzel çalışmasını suna eminim ligde onun gibisi yok bize acayip faydası olacakken gelinen noktaya bak :((