içinde

Mert Günok

11’e yanlışlıkla Ersin’i yazmışım. Ama kalede Mert başlayacak. ✅

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. Yanlış karar… Gene… (isterse maçın adamı olsun; gene yanlış karar)

  Oynadığın turnuva, yetiştirdiğin(?) Ersin, Rıdvan, Serdar gibi çocuklarını dünya futboluna lanse edeceğin; pazarlayabileceğin tek platform. Larin’i de ekleyebiliriz misal. Biz ne yapıyoruz peki? Mert’i mi parlatıyoruz? pöfff! Sıktı ya!

  Bu kafa yapısıyla devam edeceksek hiç kastırmasın abi kimse ŞL diye. Hele hele rezil oluruz diye transfer dayatması falan asla yapılmasın…

  Yanlış mı düşünüyorum?

  • Abi Cl’de ilk maç olsa görüşüne katılırdım ama Ersin 1,5 aylık aldığımız mağlubiyetler de direkt etkisi olmasa da bu süreçte kaleyi devralan isim oldu. Mental olarak da yorgun ki hoca yarın bir iddiamız bulunmadığı için Mert’i koyup Ersin’in biraz dinlenmesini istemiş.

   Ersin bence kendini yeterince kanıtladı. Rıdvan,Can,Ersin,Hasic,Montero bunlar bizim altın madenlerimiz.

   Mert en son Altay maçında oynadı. Onu da hazır tutma mabında hoca böyle bir karar almış iddiamız olmadığı için.

   • Sanıyorum temel sıkıntımız bu işte Mehmetcanım… Adama yer aramak, vay efendim oynatalım formda- hazır tutalımlar falan… Hazır olmak zorundalar yahu zaten; işleri bu. TD olarak da hepsi her an oynayabilecek gibi hazır tutmak ve en hazır olana formayı vermek. Hepsi bu!

    Ayrıca iddiamız olmaması da çok saçma değil mi? Sineğin yağına ihtiyacı var kulübün; alacağın bir puan bile köpek gibi para… belki 2-3 tane topçunun maliyetini karşılar ya; öyle mi? Hocanın biraz da bu takımın sevk ve idaresi kısmına kafa yorması gerekir bence. Marketing de bu işin önemli bir kısmı. Topal’dan neyi umuyoruz hala ya, stoperlere yardım falan da etmesin mümkünse. Ettiği maçları da görüyoruz zaten:)

    Vallahi bilmiyorum Mehmetcanım; bu sene (başından beri) hiç hoşuma gitmeyen kararları, hamleleri var hocanın. Geçen sene de öyleydi ama sonra g.t etmelere doymamıştı bizi S.Y…

    Umarım gene öyle olur:))

Bir cevap yazın