içinde

N’sakala

Yönetime ve teknik ekibe gereksiz sitemlerde bulunuyormuş. Hocaya; “ben neden oynamıyorum” gibi bir cümle kullanmış. Trabzonsporlu oyuncuların galibiyet paylaşımlarını beğenmesi, sosyal medya da saçma sapan fotoğraflar paylaşması biletinin kesilmesine neden oldu. 

🔥N’sakala Alanyaspor maçının kadrosuna alınmayacak.

❗️Alanyaspor maçı dönüşünde “kadro dışı” bırakılacak.

Beşiktaş’ın sol tarafı Umut ve Rıdvan’a emanet… 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. mehmetcan kardesim nskala takimin cimentolarindandi gecen sene bu sene ne oldu anlamadim o da sampiyon oldum güc zehirlenmesi yasiyo herhalde bu sene bu formu ve tutumu ile formayi huc haketmedi dogruya dogru nskala yi seven biri olarak bu duruma gelmesi bebi üzdü ama kendi etti kendi buldu diyip yara büyümeden yol ayrimi en dogrusu ve darisi mal kenan ve pudding salih basina onlar nskalanin sol hayasi kadar bile degiller ve maalesef o formayi giyiyorlar

  2. Nskala nın mücadelesi ni seviyordum. Siyahi topçular arasında pozitif bir etkisi vardı. Düz fakat neyi varsa vermeye çalışıyordu. Bize maçta puan da kaybettirmiştir oda var. Yinede bize yakışan aslında güzel ayrılmak diye düşünüyorum ama içerde ne oluyor bilmiyoruz tabi. Emeklerine sağlık Nskala diyelim.

Bir cevap yazın