içinde

Nsakala görüşme odasında 👀

Sergen Hoca son yapılan idmandan sonra Nsakala ile bire bir konuşmuş. Nsakala eleştirilerin farkında olduğunu ve maç ile birlikte taraftara kendisini affettireceğinin sözünü vermiş hocaya. Sergen Hoca da ona güvendiğini ve iyi performans göstereceğine inandığını söylemiş. Kenetleneceğiz, moral bozukluğuna lüzum yok. Kadıköy’deki son golü bu arkadaş attı onu da unutmayalım 🙂 Osai Samuel’in bugüne kadar iyi performans göstermesinin sebebi karşısında bugüne kadar Nsakala’nın olmamasıdır. :))))))) Haydi oğlum benim, pençe manyağı yap şunu….. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Ya aslında evet nskala kötü ama biz maça ön yargi ile izledigimiz icin adam çime takilsa onu suçluyoruz.. rıdvan başak macinda hatalar yaptı ama hiç göze batmadı çünkü bakış açısı malesef.. bu aksamki maç için arkama yaslandım izleyeceğim adaletli bir maç olması tek dileğim.. hakem adil olsun yeter..

  2. Ben nsakalanin guclu,suratli,pozitif kisiligi ve mucadeleci yonunu seviyorum.Lakin pozisyon alma,oyun zekasi ve top teknigi zayif.!!! Bazen hucum oyuncusunu karsilamak ve ayakta kalmak yerine tek hamlelerle yanlis secim yapiyor ve defansimizi zor durumda birakiyor.
    Ridvan ise zeki,patlama yetenegi olan ve topla iliskisi iyi olup gelisime acik.Lakin biraz ikili mucadelelerde zayif kaliyor ve sakatlandigi macta sag acikla beraber depara kalktiginda arka adalesi atti.o deparda karsisindaki oyuncuya hizda zaten yenilmisti.!! Soru isaretleri birakti kafamda.Bir diger problemde cabuk yorulmasi.!! Mucadele gucunu asagiya cekiyor.Yeterince fit ve guclu degil.

Bir cevap yazın