içinde

Nsakala-Rıdvan

Beşiktaş’ın 1. Sol beki Rıdvan Yılmaz’dır. Lakin şöyle bir durum var, bu çocuk sürekli 11 oynayamaz. Güzel işler yapıyor, A Milli takım seviyesinde hatta kendisi ama bu çocuk Kayseri deplasmanında olmasa, çarşamba günü oynanacak Rize maçında kenara oturacak. Hafta 2 maça mı çıksın? Ya sakatlanırsa nolacak? Atakan ve Hasic 1 ay da 2-3 kez “takımla” idman yaptı. Bugün liderlik koltuğuna oturacağız ama N’sakala-Rıdvan tartışması yapıyoruz hala.. ikisi de bizim. Ankaragücü maçında Nsakala en fazla top kesen oyuncularımızdan birisi. Maç öncesinde futbolcularımıza güvenelim, maç sonunda da eleştirelim. Kadıköy’de 100 metre depar atıp tarihi tekerrür ettiren N’sakala kardeshime güveniyorum.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Beşiktaş kayseriyi her türlü yener. Rizeyide yener. Beşiktaşta her oyuncu 3 mac oynar. Ne demek kim oynar? Welinton Necip in Brezilyalı versiyonu. Necipten daha iyi değil . Her mac bomba her mac hata. Yine penaltı mı yaptıracak diye 3.5 atıyoruz. Bu adam mi kesecek Montero yu. Ayrıca sırf bu yüzden vida yerinde değil solda oynuyor. Buda welintonun bu takimin stoperi olmadığını gösteriyor. Senden daha az istemiyorum kazanmayı. Ama ben kabul edemiyorum bu kadroyu.

  2. abi yapmayın Allahınızı severseniz.. avrupada 18 yaşındaki topçular kaç maç arka arkaya oynuyor..iyiyse formayı alır.. ne bekliyor 20 yaşındaki nskaladan mı bir şey bekleniyor net adam kayırıyor işte.. atiba 37 yaşında dinlenmesi lazım rotasyon lazım ona niye yapmıyor.. geçsin bu işleri net adam kayırıyor bu ilerde sorun olur.. daha öncesinde de hep oldu… yaptığı çok yanlış.. velinton ve nskala özel muamele görüyor