içinde

Odak noktamız Altay olmalı!

Altay maçını oynamadan Ajax maçını dillendirmek bize zarar verir. Şenol Güneş’in 3. Sezonunda yaptığımız yanlışları tekrar yapmayalım. Maç maç gideceğiz. 

Herkesin sakatlarımız hakkındaki endişesini anlıyorum ama ah vah çekmek bize bu saatten sonra bir şey kazandırmaz aksine yerlerine oynayacak olan oyuncularımızı da moral motivasyon olarak düşürmüş oluruz.

Sahada 11 kişi olduğumuz sürece eksik değiliz. Akşam için her ne kadar tedirgin olsak da kaliteli ayaklarımız mevcut. Pjanic, Josef, performansı eleştirilse de ceza sahası içerisinde kreatif olarak Türkiye’nin en iyilerinden birisi olan Oğuzhan, geçen sezon ki şampiyonlukta forvet bile oynayıp tabela yapmış ama şimdiye kadar hayal kırıklığı yaratan Gökhan Töre…

Akşam ki maçı kaybedersek camia olarak ağır eleştirilerde bulunmayız yani kaybedecek bir şeyimiz yok ama kazanacak çok şeyimiz var. Sahaya çıkıp Beşiktaş’ın forması neyi gerektiyorsa biz onu yapacağız. Saha dışı etkenler Adana Demirspor maçı itibari ile başladı. Çünkü başlamasalar biliyorlar ki Beşiktaş bu ligin içinden geçer. 

Sergen Yalçın önceden de söylediğim gibi bu tip kriz anlarında oyuncuları mükemmel motive ediyor ve şapkadan tavşan çıkarmasını çok iyi biliyor. Zor olacak belki ama kazanacağımıza inanıyorum. Beşiktaş’ın tabiri caizse ölüsünün bile iş yapacağını akşam puan kaybı için dört gözle bekleyen renklilere göstereceğiz. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin