içinde

Pazarlık gücü nedir?

Şudur : Kendi şartlarınızda bir takım kurmak + süreç esnasında hem oyuncu gelişimi sağlamak, hem bir oyun gelişimi sağlamak, hem bireysel gelişimleri sağlamak …. sonunda da ağır ağır başarılı olup TAKIM olmak ….. Pazarlık gücü budur… İsteyenin her an dahil olabileceği bir ortam …..  Tercih etmeyen başka takımlara gidebilir – kendileri bilir…. 

Umarım kulüp bu sürecin ne kadar eğitici ve önemli olduğunun farkına varmıştır…. Artık zaten öyle yüksek fiyatlara abu k transferler olmayacak … Önemli olan bu ORTAM’ı oluşturmak…. isteyen belli şartlarda KALIR/GİDER/GELİR ….. bu kadar basit…. daim olsun… bu kulüp ancak böyle düze çıkar….

$ s Yorumları

Cevap bırakın
    • Yazdıklarınızı tamamına katılmakla birlikte, Türkiye biraz farklı. Türkiye nüfusunun yüzde 90 i önce 3 büyüklerden birini tutar sonra belki yaşadığı şehrin takımını tutar yani elinde büyük bir taraftar gücü var.
      Sen siyasi olarak düşünsen çünkü burada futbolun içine siyaset te karışıyor böyle bir kitleyi karşına almazsın ülkemizde futbol fanatik bir toplum.
      Renklilerin 5 değil 25 milyar borcu olsa ya siyasi af gelir veya otelenir, belki bir başkan adayı çıkar tüm kara parasını aklar. Onun için bu 3 büyükler batmaz. Ekonomide bazı şirketler için söylenir batirilamayacak kadar büyük diye işte öyle bir şey.

Bir cevap yazın