içinde

Pollayanacılık oynadığımı düşünebilirsiniz, canınız sağolsun…

Şampiyonluğa olan inancımı kaybetmedim, sadece yorulduğumu dile getirmek istedim. Çok aşırı derecede hemde… Son 9 maçta 5 gol yiyen Malatya’ya Galatasaray’ın 4-5 gol atacağını inanan Beşiktaş taraftarı, Göztepe’yi 1-0 yenebileceğimize inanmıyor. Tamam hepinizin görmüş geçişmişliği daha fazladır, Galatasaray’ın lobisi daha fazladır  hepsine eyvallah… el altında  parayı verip Malatya’ya yapacaklarını gene yaparlar buna da eyvallah ama bizde kolay gelmedik ya buralara… sadece 90 dakika kaldı, 1-0 kazansak 4 fark atmak zorunda kalacaklar. Malatya 1 tane gol atsa 5 atmak zorunda kalacaklar otomatik. Ben takımıma olan inancımı hiçbir zaman kaybetmedim, hala daha ilk günkü gibi inanıyorum yemin ederim. Ama güzel Allahım Cumartesi bize o kupayı kaldırmayı nasip ettikten sonra benim pazar günü konuşacağım çok fazla şey olacak. Galatasaray’ın 5 gol atacağına inananlar, Beşiktaş’ın en az 1 tane atacağına inansın. Biz bitireceğiz bu işi, Şampiyon biz olacağız Allah’ın izniyle. Dik durun, eğmeyin o başınızı. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Mehmetcan meseleSergen hocamın Rize maçından sonraki o hırslı azimli olmasını beklerdim.Ne gs maçı öncesi ve sonrası ne de şimdi maç öncesi ve sonrası yüz ifadesi hareketleri herşeyi anlatıyo.Sergen hoca acemiliğinin kurbanı oldu bu kadar basit.Ben de göztepeyi yeneceğimiz düşünüyorum lakin Gs a bugün verilen penaltıları lehlerine çalınanları gördükçe futboldan senin gibi bende artık iyice yoruldum.Biz sabaha kadr konuşalım birşeyler değişmez.Çebi başkan benim için bitmiştir ister şampiyon olsunlar isterse olmasınlar daha ABU KONUSUNU bile iletşim beceriksizlği yüznden yönetemeyen bir camia var.Çok mu zordu basın toplantısı yapıp abuyu da konuşturmak.Sergen hoca şu 2 günde malesef şampiyonluğu vermiştir.Maçı da izlemicem şu saatten sonra oo gün o saaatte öyle vey böyle uyuyacağım.Zaten izledikte ne oldu hoca motive değil öyle olsa nskala aptalını maç 1-1ken ve rakip 10 kişiylen çıkarır.Ersin her tehlikeli top gol oluyo Utkuya Gss maçında şans verirmi dedim malesef bazen hislerin de kaderini belirler.Sergen hocam bir çok konuda sınıfta kaldı.Hala şansımız var ama artık iplr bizim değil onların elinde sen gsden o 3.golü yemeyecektin şimdi malatya maçını düşnmezdik malwsef.Eğer Sergen hoca görevi bırakırsa ben şahsen üzülmem çünkü adama verilen kadro ortada.O da dirayet gösteremedi boydu güveni veya atakanı göndermeyecekti.Umutu hatırla ağustos ayıydı hocam takımda kalsın diye burda kaç defa yazmıştım.Herşey boş mehmetcan olan bzim hayallerimize oldu.Umarım ve dilerim bu cumartesi bu kara bulutlar üstümüzden kalkar da şampiyon oluruz yoksa………………..

      • Kazancaz da yetecek mi eğer İlahi adalet varsa Rabbim hepimizi herkesi herşeyi görüyor biliyor.Ne diyeeyim Mehmetcan başka……..Sergen hocam Allah herkesin kalbine göre versin dedi kime mesajdı bilmiyorum ama tek bildiğim hocanın yüz ifadesi herşey çok geri gitmiş rize maçı gecesi halleriyle şimdiki arasında dağlar kadar fark var.Kaln 4 günde hoca değişmezse takım da değişmez.Çünkü verdikleri kararlara da yansıyor malesf takıma da sirayet ediyo.Allah da yardım eder inşallah diyoruz ama önce kul olarak sen doğruyu yapcan ki Yüce Rabbim de nasip etsin.Fatih terim ne diyo kaybettiğimzde değil vazgeçtiğimzde yeniliriz.Çok doğru hoca gardı düşürdüyse umutlanmanın bir anlamı yok.Ama bu 4 günde mental olarak değişirlerse işte o zman o şans bize döner.Ve dedğin gibi olur aksi taktirde kaçan balık büyük olur…………..

      • hatay möaçı 1 mayıs bugün 12 mayıs 11 gün içinde hocanın yüz ifadesi sorunu bu kadar barizken bu adi şerefsiz yönetimin hesap vermesi gerekir.İnsanların bu kulübe gönlünü vermiş insanların kimse duygularıyla oynayamaz.Tek bir şansımız var eğer şampiyon olacaksak ki bence işimiz zor ama imkansız değil maça 2-0 önde bşlıyoruz çünkü Sergen hocam cumartesiye kadar kendine gelecek.Eğer o kendine gelmezse ne bizgöztepeyi yeneriz sana daha açık bişey söyleyeeyim kaybedip bir bakmşısın 3.olmuşz herşey mümkün.Sergen hocanın ruha hali değişecek sonra takıma ve sonuca etki eder inşallah başka bir izahı yok.