içinde

Rıdvan / Umut

Rıdvan (20) Umut (25) yaşında. Taraftarımızın bu ikilinin forma rekabetinde biraz duygusal yorumlamalarda bulunduğunu düşünüyorum. 

Umut, kötü giden Beşiktaş’ın iyi oyuncularından bir tanesi. Rıdvan oynasa da ben çok mutlu olurum ama Rıdvan oynasın diye de Umut iyi bir performans sergilerken taraftarlarımızın kendisini yersizleştirmesini de doğru bulmuyorum.  

Umut ve Rıdvan hem saha içi hem saha dışı müthiş karakterleri olan aynı zamanda da Milli takımın sol bekleridir. Ben ikisinin de tatlı bir rekabet içerisinde olduğunu düşünerek hak edenin forma giyeceğini, hangi isim formamızı terletirse terletsin destek olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Mehmetcan ghezzal ve serdarın sakatliklari geçti mi? Galiba artık montero stoperlerden biri kesin olacak diğeride vida olacaktır.. kasimpasa 11 i az cok belli gibi.. ersin-rosi- vida – montero- umut – josef – can -pjanic – ????- ghezzal ve bat…
    Solda nkoodu mu oynayacak larin mi en önemli soru ben nkodouyu tercih ederim… bakalım cuma kadro nasil olacak.. belki de pjanici 11 başlatmaz ama sorun pjanic değil.. sorun cümbur cemaat hucum .. kontrolsuz hucum ve gol bulamamak.. batsuayu bol bol gol calismali yani baska care yok ya da güveni orda oynaticaz