içinde

Sakatliklar sadece cimden kaynai degil!!!

Neden sadece bizim oyuncularimiz sakatlaniyor? Rakipler cimin farkli bolumunde mi yoksa baska sahada mi top oynuyor? Cimler kotu okey ama sakatliklar bundan kaynakli degil. Sezon basindan beri hocamiz UCL de basari istiyorsak o tempoya uymak gerekiyor demiyor mu? Kondisyon yuklemeleri o tempoyu yakalamak icin duzenlenmistir. Sakatliklarin sebebi asiri yuklenme ve yogun mac temposu. Idmanlar agir geliyordur. Dikkat edin sakatlanan oyuncular is etigi yuksek gerekeni yapmaya ozen gosterenler. Tore gibilerinde sorun yok nedense. Batsmanin sakatlanmasi asiri normal. Geldiginden beri pyunda oldugu her dakika kosan basan arayan bir adam oldu. Sakatlanmasa daha tuhaf olurdu. Kisacasi cimin kotu olmasi etki etmiyor diyemem ama asil problemin baska seyler oldugunu dusunuyorum.

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. İş etiği yüksek, gerekeni yapmaya özen göstermeyenleri örneklemek için vitrine koyduğun Töre geçen sene yoklukta santrfor bile oynayıp yararlı olmadı mı? Bir bakıma şampiyonluğa bedeniyle birkaç taş da o koymadı mı? Antrenman şu bu izlemeden kendi değerini bu ne kolay harcamaktır. İki maç kötü oynadı diye. Şaşırıyorum. Ya bu bizim Töre, hani Töreing, Töreface.

    • Tore sakat olmasa bile dunyanin en formsuz oyuncusu. Toreyi elestirmezsem her zaman kendini hazir tutan Necip gibi bir adama ayip etmis olurum. Toore hayrani hic olmadim basariliyken bile. Cok fazla bireysel oynayan ve finalde kotu tercih yapan bir adam. Yetenegine hicbir lafim yok. Sakatlik yasamasa kariyerini iyi planlasa ve is etigi yuksek olsa cok daha iyi bir yerdeydi simdi.

Bir cevap yazın