içinde

sergen hoca bilmem kac sene

evvel malum oyuncu icin biseyler söylemis ve o malum kisi kendince intikam aliyo iyi güzelde bu malum oyuncu bütün dünyada kim buna ne demis diye not tututp da herkesten intikam mi almaya calisiyo sanmam bu mac evveli o malum oyuncu birileri tarafindan gaza getirilip doldurulmustur burdaki amac malum oyuncuyu kazanmak degil yapacaklari ile bize ve sergen hocaya zarar verip itibarsizlastirmak evet adana mucizevi bi beraberlik aldi ama hem kendi hem malum oyuncusunu kaybetti bir kac haftaya kokusu cikar birde ads ve malum oyuncu neden pfdk sevk edilmez cok basit sizde hükümeti arkaniza alirsaniz sicin sivayin milyonlarca transfer yapin kimse size dokunmaz veya dokunur gibi yapip göz boyayip birakir adaletin bir kadin ismi hakkaniyetin sadece emmiye dayiya isledigi bir ülkede temiz kalmaya calisan beşiktaş gibi klüpler kurumlar kisiler en alt seviyeye kendilerinin oldugu fosiptik cukuruna cekilip kendi göz hizasina getirilmeye calisilmaktadir ve bu oyuna gelmiycez artik o dönemler gecti 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. PFDK, hakemler, diğer kurullar, medyadaki spor yorumcuları ve ligdeki rekabet dizaynını hep birlikte izliyoruz. Bunların hepsi gözümüzün önünde dönüyor. Biraz kafa yorsan, kafayı kırarsın yeminle. Öyle bir kokuşmuşluk var ve herkes kulağının üzerine yatıyor..

    Bizim bir de görmediğimiz yerler var.. Oralarda futbolun yönetim tarzı ve zihniyeti egemense, (ki kendimce bir fikrim var) 🙂 biz her anlamda bitmişizdir ya da bitmeye yakınızdır Grandem..

    Balotelli mevzusuna gelirsek, Sergen Yalçın’ın yıllar önce söylediği gibi beyinsizin tekidir. Bizim hatamız, bu beyinsize uyarak maç sonunda çirkin görüntüler vermektir.

    Beni umutlandıran şeylerin başında da, Sergen Hoca’nın beklemediğim kadar sakin bir duruş sergilemesi var. Her şeyin farkında..