içinde

Sergen Yalçın’ın Açıklamaları ??

“Sokağa çıkma yasağı saat 8’de başlıyor. Bizim maçlar saat 7’de başlıyor. İlk yarıyı oynayıp bırakacağız galiba.”
“Tümer teknik direktörlük yapmış mı hayatında? Nasıl karar verebiliyor liyakata? Bu eleştiri değil itibarsızlaştırmadır.”
“O kadar çok taraftarı gördüğümde şok oldum. Beşiktaşlıların kalbinde, orada bir yerde duruyormuşum eğer. Bu beni acayip gururlandırdı.”
“İlk yarı bitiyor..Soyunma odasına gidiyorum..Dm’den “3 oyuncu değiştir, şunu oyuna al” diye yazıyorlar..”
Caner’in kalmasını ben istemedim. Gökhan’ın kalmasını istedim, gitmeyi tercih etti. Burak’ın ayrılığı üzücü gitmesini istemezdim. Ama çok da önemli değil.
Elneny gitmesini istemediğim bir oyuncuydu.
Welinton transferini ben istedim. Fatih’in gitmesini de.
Lens’i ben kadro dışı bıraktım. Kendisi ile 5 defa toplantı yaptım, nasıl çalışması gerektiğini anlattım. Gelişme kaydedemedi.
Ljajic istediğimiz düzeyde değil, çalısması gerekiyor. Yedekte olduğu için kendisini sorgulamalı.
“Ben hiç frikik çalışmadım. Frikik atmak tamamen hayal dünyası. Yetenekli oyuncunun hayal dünyası olur.”

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Sevgili Mehmetcan Sergen Yalçın zeki adamdır. Ama artık beyanatlarını bizzat kendisinin gözden geçirmesinde yarar var. Devre arasında kendisine gelen dm lere bakması facia. Bunu beyan etmesi duble facia. Frikik kullanmayı öğretemem demesi üçüncü facia. Bu işin bir tekniğinin, bir yönteminin, belli bir çalışma doğrultusunda geliştirilebileceğinin varlığını inkar etmek dördüncü facia. Sonradan frikik öğrenip bu işi çok iyi yapan oyuncuların olduğunu gözden kaçırmış sanırım. Espriyle yaklaştığı ilk cümleye gelince.. ”Hocam zaten takım yalnızca ilk yarıları oynuyor, ikinci yarılarda tel tel dökülüyor” diyerek kontra espri yapayım 🙂