içinde

Shörlot ?

Yönetim basına sızmasından dolayı çok rahatsız. 1 TL ye bitecekse artık 3-4 TL’ye çıkmasından korkuyorlar. 
Shörlot’u kiralamak istiyor ve ciddi bir şekilde ilgileniyoruz. Kiralama konusunda Trabzonspor’un bir söz yetkisi yok. Ama bonservisiyle alırsak Trabzonspor söz sahibi oluyor, bonservisiyle de alamayacağımız için sıkıntı yok kısacası. 

Leipzing, Cl faktöründen dolayı Beşiktaş’a sıcak bakıyor ama Shörlot kiralık gideceksem Avrupa’dan bir takıma gideyim düşüncesinde. Kiralama ücreti ve oyuncunun istediği yıllık ücret talepleri de fazla tabi. 

Shörlot transferi imkansız demiyorum ama bana göre zor. Gelirse inanılmaz bir iş yapmış olur yönetimimiz ama bu isimlerin medya ya sızmaması gerekiyor şahsi fikrim. Ozaman kulüp zora giriyor. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. zor kardesim o is..vergiler dusunce zaten 2.5m euro falan aliyor..bize 3m eurodan asagi gelmez..arti kiralama ucreti..yine bos islerle vakit kaybetmeyiz insallah..hani bazi arkadaslar kiziyor ama gercekleri konusursak rossie nin olma durumu var ama..raşitte olmaz..1 senesi kalmis oyuncuyu kimse kiralamaz arti 7 8 m euro vericek cok takim var..biz isimize bakalim..giden gider kalan saglar bizimdir..dunyada binlerce oyumcu var..once ekonomi..samoiyon olmamizin en buyuk sebeblerimdembir tanesi paralarin zamaninda odenmesi…sampiyonlugun paralosu zamaninda odenen maaslar+++++++ uzuz diye n skala gibi adamlari almamak..ve gelecek vadeden oyuncularla orta genis kadro.