içinde

Sinan Engin

Sergen Yalçın benim evladım, en yakın dostum diyorsun ama kullanmış olduğun cümleler hem evladını hem camianı zor durumda bırakıyor. 

Sergen Yalçın, Haber Global programında sözüm meclisten dışarı salağa anlatır gibi anlattı Avrupa ile aramızdaki farkı. Adamlar 120-125 km koşuyorlar bizim ülkemizde bu rakamlar en fazla 110-115 oluyor dedi. 

Sen haaland kim, Dortmund kim? Diyorsun. En son bunu Bayern için dediğinde 5 tane yedik. Sen bu tür ifadeler kullanınca Ahmet Çakar gibi isimlere programlarda konuşacak malzeme çıkıyor. Bunca yıl futbolun içerisinde yer aldın hiç mi bir maçın oynanmadan kazanılmayacağını öğrenemedin? 

Beşiktaş iyi takım ama futbolun gerçeklerini göz ardı etmemek lazım. Şampiyonlar Ligi başka bir seviye başka bir arena. Biz her maça bu takım kim şu takım kim ki bizim karşımızda diye çıkarsak çok erken havlu atarız bu sezon. Ayaklarımız yere basacak, ilk önce rakibe saygı duyacağız. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Sinan engin boş adam aklı sıra Beşiktaşın rakiplerini küçük göstermeye çalışıyor.. Gruptan çıkarsak rakipler zayıftı demeye çalışıyor.. Boş yalancı şaklabanlıkla iş yürüten adamları pek takmamak lazım… Bir de fanatiklik ile yorumculuk yapan şahısları.. Özellikle cincon ve fenevlilerde bu çok var.. Futbolu çok ama çok iyi bilselerde mevzu kendi takımları olunca fanatikçe yaklaşıyorlar.

  2. Daha birkaç gün önce cl de elini kolunu sallaya sallaya çıkar dedi. Bu bana göre tetikçiliktir. 2 açıdan bakıyorum. İlki başarıda ve başarısızlıkta kendine alan açarak reyting kasacak. İkincisi bilerek fb ve gs li can arkadaşlarına malzeme vererek bol bol tartışma zemini hazırlayacak. Oda reyting demek zaten. Bu cümleleri kuran birisi bana Beşiktaşı zerre umursamıyordur.

Bir cevap yazın