içinde

Siz, Beşiktaş’ın şampiyonluğunu sattınız.

Maçın üzerinden biraz zaman geçsin öyle paylaşım yapayım, kalp kırmayayım, sinirim yatışsın bir şeyler yazmayayım dedim ama olacak gibi değil. Şenol Güneş, son 5 maçta 5 galibiyet almış. Ofansif orta saha ve kanat transferi yok, 6 numara yok, takım bir yerde takılacağım diye bağırıyorken, kazanılan maçlardan sonra bile bunun bize sinyalini veriyorken, kaç gündür 1 tane oyuncu alamadınız. Hocanın bugün ki yaptığı değişiklikler eleştirilir ama Beşiktaş’ın şu anki mevcut durumu teknik direktör ile alakalı bir durum değildir. Beşiktaş’ta değişim gerekiyor mu? Gerekiyor. Hemde, “kökünden….”

Beşiktaş’ın değil, şirketlerinizin başında durmayı seçtiniz. Şenol Güneş; göreve geldiği ilk gün Ceyhun Kazancı’ya, “az laf çok iş” demişti. Çok’u geçtim, yaptıkları tek bir doğru iş olmadı. 4-5 maçtır kazanıyoruz diye orta saha indirmediniz. Siz şampiyonluğu sattınız.

Maç bitti sinirimden oturdum ağladım. Kaç maçtır kazanmamıza rağmen eksik olan bölgelerimiz o kadar alarm veriyordu ki, yemin ediyorum görmezden geldiler. Her zaman olduğu gibi yine kafalarını kuma gömdüler. Beşiktaş’ı artık, Beşiktaşlılar yönetsin. İstifa edin!

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Güzel kardeşim bu kadar karamsar ve de moralini bozma, gözle görülür bir fark oluştu ve de açıldı, bir yerlerden düğmelere çoktan basılmış bazı takımlar sürekli kollanıyor ve bizimde önümüz kesiliyor, bu seneden çoktan geçti maalesef, yanlis politikalar üretildi, koskocaman külüplerimiz batmis vaziyetteler, kalitemiz yerlerde sürünüyor, futbolumuzun hic bir izlenirliği maalesef kalmadı,yapılan tüm transferler yanlış gidenleri hep arar olduk, eldeki tüm iyi oyuncular kaybettik, ve halada kaybetmeye devam ediyoruz.

    3
    2